NT screening v 1.trimestru - Veveří Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 15:45
NT screening v 1.trimestru - veveri Brno

Krasnou nedeli, muj gynekolog mi v patek sdelil, ze se mam na Veveri objednat vyhradne k dr. Vlasinovi v terminu 20.4.-25.4. Z toho jsou tam velikonoce, tak zbyvaji jen 3 dny. Meli by me vzit? Kdyz mi to tak „naordinoval“ doktor? Rikal, ze pozdeji se to uz nedela a pochybuju, ze me vezmou driv. Ja jen, jak moc velka sance by mohla byt, kdybych zitra pri objednani zabojovala. ???? Prominte trochu infantilni dotaz.

Anonym proto, ze nechci jeste upozornit na svoje tehotenstvi. Dekuji!

Reakce:
Hermina.p
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 36 inzerátů 31.03.19 15:51

No to asi bude problem během těch velikonoc. Kamarádka se take objednávala k němu a nebyl problem, ale volala hodně s předstihem. Nárok protože to řekl tvůj gynekolog nemáš, záleží dle mého na ochotě a možnostech v centru na Veveří :nevim:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2086 příspěvků 31.03.19 16:12

Zavolej si tam, řekni, kolikátý jsi týden tehotenstvi a oni tě někam vmacknou. Čím dřív za olas, tím lépe. Ještě máš do toho termínu tři týdny čas, já volala dva týdny předem a nebyl problém.

prceek55
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 01.04.19 07:42

Asi bych netrvala vyloženě na tom termínu , řekla jen kolikátý týden jsi a že chceš k Vlašinovi a myslím si, že nebude problém, že ti to vypočítají tak aby jsi to stihla :) u Vlašína jsem taky byla ale byla to náhoda :oops:

vikavika
Povídálka 29 příspěvků 01.04.19 12:00

Zavolej si, sestra ti určí termín dle týdne těhu. NT + se dělá v rozmezí 12+3 – 13+6, viz jejich stránky. Určitě ti vhodný termín dají a i s Vlašínem vyhoví, pokud bude mít v termínu volno. Případně pokud by volno už neměl, koukni na hodnocení jiných lékařů v Prenatalu na znamylekar.cz, jsou tam fajn doktorky. Ale jelikož je 1.4., tak bys ještě u Vlašína místo snad dostala, no volej co nejdřív, je k němu nával :) Taky mi vyšel Vlašín, ale mě byl přidělen, asi kvůli dvojčatům, nevím, objednávala jsem se hodně dopředu.

AzJaBuduVelka
Povídálka 13 příspěvků 02.04.19 19:43
@vikavika píše:
Zavolej si, sestra ti určí termín dle týdne těhu. NT + se dělá v rozmezí 12+3 – 13+6, viz jejich stránky. Určitě ti vhodný termín dají a i s Vlašínem vyhoví, pokud bude mít v termínu volno. Případně pokud by volno už neměl, koukni na hodnocení jiných lékařů v Prenatalu na znamylekar.cz, jsou tam fajn doktorky. Ale jelikož je 1.4., tak bys ještě u Vlašína místo snad dostala, no volej co nejdřív, je k němu nával :) Taky mi vyšel Vlašín, ale mě byl přidělen, asi kvůli dvojčatům, nevím, objednávala jsem se hodně dopředu.

Ahoj, jak je to s tím terminem, já jsem na Orlí objednána na 11+6, to mají na každém pracovišti nastavené jinak?

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8075 příspěvků 02.04.19 19:46

@AzJaBuduVelka klid, pouzij google. ve 12 tydnu jsi ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 21:16

Tak vsem dekuji, uz jsem se objednala a vysel mi Vlasin ;) Mejte se krasne!!

Váš příspěvek
Reklama