Problémy v těhotenství 14tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabriela722
Povídálka 27 příspěvků 31.03.19 14:01
Problémy v těhotenství 14tt

Ahoj holky :) jsem ve 14tt tehotenstvi, cca pred mesicem jsem sla na malou a proud krve, mela jsem zrejme nejaky vacek na placente, ktery prcka neohrozil… Pry se to muze opakovat, ted ve stredu jsme byly na screeningu a vse byli naprosto v poradku. Ale pred par dny jsem zacala spinit, kdyz jdu na malou mam tmave hnedy hlen(kousky), okamzitr jsem valila na gyndu a tam dr mluvila, ze to muze byt stale potrat, ale ze tomu nic nenasvedcuje, ze jsem naprosto v poradku beru ustrogestan nebo tak neco a ascorutin, rikala ze je mozne, ze je telo dost prokrvene a praskaji cevy… Tak beru leky cca 3den a je o neco lepe :) kamaradka me uklidnuje, ze ma vytok cele tehotenstvi a je v poradku, mela jste taky nejaka? Bolesti zadne nemam… :srdce: Rady, zkusenosti? Dekujiii, doufam, ze bude vse v poradku… :srdce:
Zacala jsem byt uz zoufala a chtela bych si tehotenstvi uz konecne uzivat…

Přečtěte si článek: Jak probíhá 14. týden těhotenství?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10155 příspěvků 31.03.19 14:03

Nemělas spíš hematom? Mě ve 13tt prasknul, do té doby sem o něm ani nevedela, proud krve a pak asi 2 týdny slabého krvácení a špinění. Měla jsem gynprodyl a ascorutin, klidový režim a všechno se zlepšilo :)

Gabriela722
Povídálka 27 příspěvků 31.03.19 14:07

@Kriss Tina o tom doktorka nemluvila a ani nic nerikala, takze tezko rict..
Rikala, ze vse v poradku… A ja se modlim aby uz bylo :dance:

Kriss Tina
Extra třída :D 10155 příspěvků 31.03.19 14:11

@Gabriela722 tak třeba to vykrvacelo a už to bude fajn :)

Gabriela722
Povídálka 27 příspěvků 31.03.19 14:12

@Kriss Tina doufaaaam, že bude… @Kriss Tina

verapodra
Stálice 82 příspěvků 31.03.19 14:17

@Gabriela722 ahojky muzu te uklidnit ja spinila a krvacela cele tehu vzdy jsem valila na pohotovost a vse bylo ok nevim do dnes proc to tak bylo jen sem rodila ve 34 tt pro abrupce placenty

Elen8
Extra třída :D 13030 příspěvků 31.03.19 14:24

Krvacela jsem v začátku, kolem 6-7 týdne. Někdy špinění, někdy jako slabá MS. Byla jsem hned na pohotovosti a vše se zdálo byt OK. Dostala jsem přesně co ty. Pak jsem šla na kontrolu ke své dr a na sterech byla nějaká bakterie, po preleceni vše ustalo a až do konce těhotenství žádný problém.

Diolet
Povídálka 23 příspěvků 31.03.19 16:58

@Gabriela722 já jsem špinila ve 14tt, vše se zdálo v pořádku a a i se vlastně nepřišlo na ro, z čeho to bylo. Užívala jsem ascorutin a musela jsem jen ležet.

Gabriela722
Povídálka 27 příspěvků 03.04.19 22:39

@Diolet taky bych měla ležet, je lépe v pátek jdu na kontrolu :dance:

Váš příspěvek
Reklama