Nuda v Praze

293
18.2.20 20:25

Nuda v Praze

Tak jsem byla na te plastice nosu. Jsem ráda že jsem šla. Už teď vidim že budu vypadat líp (daleko) aj přes tu sádru. Dcera je se skautem na lyžáku, a v práci jsem si vzala samozrejmne volno. Nemám co dělat, ani uklízet nemůžu páč se nesmím ohýbat. Hrozně se nudím. Jako čtu a hraju si s kočkou, ale to se nedá pořád. Přítel se o mě stará jak o královnu, a bylo hrozně hezký když mi řekl že předtim jsem byla hezká ale teď jsem nadherná :). Měla bych být asi ráda a vděčna, že se mi splnil sen a on že je hodnej. Ale z ty nudy jsem divná a podražděná a pak je mi hanba. Asi bych ho měla nechat v klidu po práci, a nebo myslíte že není blbý chtít aby mě vzal aspoň na procházku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23371
18.2.20 20:29
@Lobos píše:
Tak jsem byla na te plastice nosu. Jsem ráda že jsem šla. Už teď vidim že budu vypadat líp (daleko) aj přes tu sádru. Dcera je se skautem na lyžáku, a v práci jsem si vzala samozrejmne volno. Nemám co dělat, ani uklízet nemůžu páč se nesmím ohýbat. Hrozně se nudím. Jako čtu a hraju si s kočkou, ale to se nedá pořád. Přítel se o mě stará jak o královnu, a bylo hrozně hezký když mi řekl že předtim jsem byla hezká ale teď jsem nadherná :). Měla bych být asi ráda a vděčna, že se mi splnil sen a on že je hodnej. Ale z ty nudy jsem divná a podražděná a pak je mi hanba. Asi bych ho měla nechat v klidu po práci, a nebo myslíte že není blbý chtít aby mě vzal aspoň na procházku?

Já bych ho poslala pryč, pustila romantický film a odpočívala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
18.2.20 20:39

@Russet Jako to není špatný nápad. Jestě ten film doporuč, díky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
18.2.20 20:39

Chlapa posly na pivo, pozvi si kamaradku, dejte si vinko, film…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23371
18.2.20 20:40
@Lobos píše:
@Russet Jako to není špatný nápad. Jestě ten film doporuč, díky :srdce:

Ve vedlejší diskuzi doporučuju Samotáře ze Seattlu. Ale moje srdcovka je Anglický pacient.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
18.2.20 20:42

@Russet Ani jedno jsem náhodou neviděla. Tak super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
18.2.20 20:43

@Peggy54 By se mi líbilo asi nejvíc, ale teď už za mnou asi žadná nepřijede :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu