Numerolog vs kartářka

Anonymní
26.12.20 17:50

Numerolog vs kartarka

Holky, nesmejte se :mrgreen:
Ale mám jednu kartarku a numerologa, oba jsem využila 2× v životě.
Ona se trefila hodně, on víceméně také.

Mám teď nový vztah, ještě teda nejsme spolu ale je to takové na spadnutí, ona mi napsala ze to je osudové setkání a všechno v největších superlativech, on mi řekl ze jeho fakt ne, ze je to manipulátor, možná s nim nebudu moct mít děti a ze jsme energii úplně jinde :oops:

Já jsem z toho teď špatná :lol:

Prirom to co ona napsala sedelo perfektně, nezná ani mě ani jeho, řešila jsem s ni můj ex vztah a jasne napsala ze má jinou a ze se rozejdeme a znovu se k sobě vrátíme ale ze on stejně nic neudela a ze ta žena ho bude dost ovlivňovat. Vše byla pravda. I když mi psala ze nikoho 10 mesicu nepotkam, pak ze se to zlepší; to byla také pravda.

On se u mě trefil mnoha věcmi ale nějakými ne, třeba ze jsem strašně energická - já co jsem nonstop unavená :lol: ale hodně věci sedelo, včetně u nej.

Tak já nevím :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5632
26.12.20 17:55

No asi nam tu pekne kecas… anebo patris mezi ty duverivce, co sednou kazdemu na lep… ostatne, vzdy je vse 50:50 - vztah bud vyjde nebo ne, dite bude holka nebo kluk, bud jsi energicka nebo ne,… btw. jaky je to mit novy vztah a jeste nebyt spolu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:… btw. jednou jsem na jedne akci videla borce, mezi reci prohodil, ze je numerolog, at mu dam datum, misto, cas, narozeni… no a pak mi po kamosce poslal ZDARMA 5ti strankovy elaborat o me, minulost i budoucnost, povahove rysy (i ty skryte)… vse vyvozeno dle hvezd a matematiky… nikdy jsem ho jiz nevidela, kdyz jsem mu pak psala, ze dekuji a co jsem dluzna, tak jedine, co odepsal, ze jsem mu prisla desne zajimava a tak si dal tu praci si udelat tu studii :-) :-)… no a opravdu, mel ve vsem pravdu, vc. poctu, pohlavi i rozestupu deti ktere jsem mela 15 let po setkani :-) :-) o mych vztazich, kariere… a fakt to nebylo, ze si zaplatim nejaky vycuc z prstu… (ten elaborat jsem nahodou nasla v kufru na jare, kam si hazi vpominkove predmety a fakt jsem jen cucela, jak mel pravdu, na ten elaborat jsem uplne zapomela, ale delala jsem diky covidu generalni uklid domacnosti)

Příspěvek upraven 26.12.20 v 18:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49469
26.12.20 17:57

Vyprdni se na oba, se koukej k cemu ti byli dobri.

Bach na sebenaplnujici efekt.

Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.20 17:58

Tak osudové setkání může být i s manipulátorem… Osudové klidně může vyjadřovat to, že na něj do smrti nezapomeneš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.20 18:02

Hlavně jemu řekni, že sis na něj nechala věštit z virgule, ať ví, jaká jsi chytrá holka a co může čekat.

Se mnou by to bylo to poslední cos mi řekla, a pak bych ti předvedl jak jsem v mládí běhal orientační závody.
:zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15478
26.12.20 18:02

Opravdu věříš víc tom, co ti napíšou podvodníci co z tebe tahají prachy než tomu co žiješ, co vnímáš, co cítíš a co zpracuje tůvj vlastn rozum?

Opravdu ani to, že panika z nejistoty a obava před zraněnm tě dovedla k tomu že jednak těm dvou podvodníkům posíláš prachy tak píšeš tohle na emimino tě nepřesvědčí k tomu, aby si začala sama přebírat zodpovědnost za svůj život a s případným novým partnerem řešila to co je tady a teď ne se chytala lživé, nesmyslné předpovědi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
26.12.20 18:12

Já jen vím že oba budou mít víc peněz na svátky :lol: kartarku a numerologa myslím :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 18:30

:lol: :lol: No asi to zní hrozne. Ta kartarka mi ale minule řekla fakt realitu, nemohla vědět ze dotyčný někoho má, ze se rozejdeme, opět vrátíme k sobě…

Ale je fakt ze numerolog tohle dela jen na základě data narození a ani čas nechtěl vědět, takže muže přece hodnotit dalších 1000 lidi co se ten den a rok narodili ne?

• Citovat
  • Nahlásit
931
26.12.20 18:58

Když ti někdo řekne, že by to nefungovalo, ani to nezkusíš? Jestli máte oba zájem zkusila bych to, buď to vyjde nebo ne. Určitě bych nesázela na esoteriku. Mně teda nikdy nic nevyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
26.12.20 19:21

Mohla bys mi dát kontakt na kartarku? Už dlouho hledám.
Anonym, protože nechci, aby se tu do mě někdo navážel, že věřím na takový kraviny. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Eleanora198
26.12.20 19:24

@Barry1997 tak to se ten anonym moc nepovedl :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Eleanora198
26.12.20 19:25

Jinak já tomu nevěřím a nedala bych ani na jednoho. Zajisté ne na numerologa, který nechce ani hodinu a místo narození. Takže rozebíral klidně nějakého asiata na druhy straně světa, co se narodil ve stejný den.

• Citovat
  • Nahlásit
49469
26.12.20 19:40
@Barry1997 píše:
Mohla bys mi dát kontakt na kartarku? Už dlouho hledám.
Anonym, protože nechci, aby se tu do mě někdo navážel, že věřím na takový kraviny. :D

Mozna kdyby ti bylo jedno co si o tobe kdo mysli, nepotrebovala bys kartarlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
26.12.20 19:45
@Anonymní píše: :lol: :lol: No asi to zní hrozne. Ta kartarka mi ale minule řekla fakt realitu, nemohla vědět ze dotyčný někoho má, ze se rozejdeme, opět vrátíme k sobě…Ale je fakt ze numerolog tohle dela jen na základě data narození a ani čas nechtěl vědět, takže muže přece hodnotit dalších 1000 lidi co se ten den a rok narodili ne?

co když jen tipovala? :think: a vyšlo to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
26.12.20 23:57

@Baba mě je jedno, co si o mě kdo mysli. Zajímají mě jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat