Romantický dárek/vyznání lasky

Anonymní
25.12.20 14:54

Romantický dárek/vyznání lasky

Ahoj holky,

Prosím o upřímný názor jestli to co plánuji je trapný nebo ne případně jak to udělat, aby to trapne nebylo :mrgreen:

Zamilovala jsem se - hodně, ale není to jednoduché. On je myslím také zamilovaný, ale je to cele docela čerstvé a nejak nemám ani odvahu se zeptat, proste nejsme ještě pár. No a já si vymyslela takovou věc. Budu mu psát dopisy, nebo krátký vzkazy, vše rukou, vždy napisu datum a jednou mu to dám - to teda ještě nevím kdy, romantické by bylo až se vezmeme :lol: ale známe realitu života :) Nechci to psát denně, spis když to tak budu cítit. Dneska bych mu třeba napsala, ze jsem si v týdnu uvědomila, ze jsem se do nej zamilovala, respektive co jsem k němu citila celou dobu co se známe.

Za par dni třeba napisu jak strašně se těším až prijede, ze se nemuzu dočkat až mě obejme a ze je nejlepší chlap jakého jsem poznala. Nedávno mi spadla rasa na tvar, on mi ji sundal a řekl mi, ať si něco přeju. Takže to bych třeba napsala, ze jsem si přála, aby nám to vyšlo a jednou jsme byli šťastný pár a měli rodinu atd.

Je to blby? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32728
25.12.20 14:56

Neni to blbý, vsák si to pis. Co s tim pak udelas, se uvidi. Jeho bych tim zatim nezahlcovala ;)

Jinak drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 14:59

@PaníKadrnožková ne jemu bych to dala až kdyby to vyšlo a byli jsme spolu nějaký čas, nebo třeba za x let, kdo ví:) možná mu to nedám nikdy a možná nám to ani nevyjde

• Citovat
  • Nahlásit
25.12.20 15:00

Tím nic nezkazíš… I kdyby sis nakonec ty dopisy nechala pro sebe… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
786
25.12.20 15:03

Piš si to hlavně sama pro sebe. A piš si i to špatný. Třeba se nad tím jednou královsky pobavíte oba. A nebo to vzteky poletí do kamen. Kdo ví co se pro nás chystá. :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 15:05

Když jsem musela odjet na rok pryč, příteli jsem dala obrovskou láhev s barevnými lístečky se vzkazem na každý den :) byl moc rád

• Citovat
  • Nahlásit
32728
25.12.20 15:13
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Tím nic nezkazíš… I kdyby sis nakonec ty dopisy nechala pro sebe… ;)

Nebo je pak lehce upravene dala nekomu jinymu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
25.12.20 15:13
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková nejemu bych to dala až kdyby to vyšlo a byli jsme spolu nějaký čas, nebo třeba za x let, kdo ví:) možná mu to nedám nikdy a možná nám to ani nevyjde

Moudré a rozumné řešení. Ne dříve-i veliká láska se dokáže udusit přemírou pozornosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.12.20 15:26
@PaníKadrnožková píše:
Nebo je pak lehce upravene dala nekomu jinymu :lol:

Hlavně nejmenovat :mrgreen:. Úplně se mi vybavilo, jak si lidi nechávají vytetovat jméno své lásky a pak když láska pomine, tak ty kerky předělávají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62115
25.12.20 16:05

Je to fajn, pokud to pak předas při zvláštní příležitosti, bude to super vzpomínka pro oba :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.12.20 16:52

Mě by to spíš děsilo, kdyby mi druhá strana tohle psala v čerstvém vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
25.12.20 16:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Prosím o upřímný názor jestli to co plánuji je trapný nebo ne případně jak to udělat, aby to trapne nebylo :mrgreen:

Zamilovala jsem se - hodně, ale není to jednoduché. On je myslím také zamilovaný, ale je to cele docela čerstvé a nejak nemám ani odvahu se zeptat, proste nejsme ještě pár. No a já si vymyslela takovou věc. Budu mu psát dopisy, nebo krátký vzkazy, vše rukou, vždy napisu datum a jednou mu to dám - to teda ještě nevím kdy, romantické by bylo až se vezmeme :lol: ale známe realitu života :) Nechci to psát denně, spis když to tak budu cítit. Dneska bych mu třeba napsala, ze jsem si v týdnu uvědomila, ze jsem se do nej zamilovala, respektive co jsem k němu citila celou dobu co se známe.

Za par dni třeba napisu jak strašně se těším až prijede, ze se nemuzu dočkat až mě obejme a ze je nejlepší chlap jakého jsem poznala. Nedávno mi spadla rasa na tvar, on mi ji sundal a řekl mi, ať si něco přeju. Takže to bych třeba napsala, ze jsem si přála, aby nám to vyšlo a jednou jsme byli šťastný pár a měli rodinu atd.

Je to blby? :oops:

Udělala jsem to samé, po půl roce vztahu, když odjel na měsíc pryč. Napsala jsem asi 4 dopisy, některé byly jen tak, v jiných jsem se trochu otevřela. Očíslovala sem je a rozmístila různě po bytě. Takže mě se to líbí, ten tvůj nápad. Akorát bych mu to dávala dřív, nějak postupně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3073
25.12.20 16:58

Tak to je moc hezký nápad. Já tohle dostat od drahé polovičky na svatbě, tak bulím jak želva :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
25.12.20 17:05

Ja si myslim ze vetsina muzu tohle nejak vice neoceni. Me by to prislo jako super sladarna u ktere bych brecela, ale nemyslim si, ze by z toho byl prumerny chlap na vetvi.

Plus jak uz tu nekdo psal, tak by mi to prislo dost zvlastni pokud se znate velmi kratce. 8o Ale asi zalezi kolik vam je. V 15 bych na 100% mela podobne napady. :mrgreen:

Ale pro sebe si to klidne pis. Jako vzpominka je to moc pekny. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24840
25.12.20 17:13

Já jsem to psala, od seznámení s prvním manželem, bylo mi 19. No, nedávno jsem to našla, jemu jsem to nikdy neukázala, ťukal by si na čelo, nebyl ten typ, že by ho to nějak uchvátilo. Jsme 6 let rozvedení, tak to letělo do koše.
Ale můj druhý manžel je emotivnější, romantik, schoval si dopisy co jsem mu kdysi psala, a dojímá se u toho i dnes.
Klidně si to piš, když máš tu potřebu. A uvidíš, jestli to někdy dotyčnému ukážeš a vyhodnotis že by to upřímně ocenil nebo si to necháš na památku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat