Nutrilon AR 1

300
26.3.07 12:32

Nutrilon AR 1

Ahoj, holky, tak jsem tu zase z dotazem. Mala ublinkava, tak ji davam Nutrilon AR 1. Ale leze to fakt do penez. Neexistuje neco cim by se dal hustit treba normalni Nutrilon?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
26.3.07 12:38

Nekdo zahustuje NUTRITONEM? ale podle mne to vyjde cenove nastejno

Nam vydrzela plechovka na 4-5 dni

Nebo treba je jeste BEBA HA_AR

ZAse nebudes porad davat to AR mlicko, prikrmama refluxy mizeji,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
26.3.07 13:13

Tak to mate supr. Nam plechovka vydrzi na 2 dny. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
26.3.07 13:16

No malej ho pil od temer 5 mesice a zacli sme s prikrmama, takze asi tak, ono bude ublinkavat i po nem, ale vzdy lepsi, nez bez neho......
ty 2 mesice to vydrzte......kdyz zabira..... na detatku bych nesidila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
26.3.07 16:10

beruško, mám dvojčátka a nutrilon A.R. používáme od narození do těď, klukům je 8.měsíců, teď už sice pijí mlíčko jen 2× denně,ale předtím to byla samá plechovka!!! rozhodně bych na mimču nešetřila. Ale jak už někdo psal,existuje ta Beba A.R. nebo ten Nutriton na zahuštění. Taky bych ale řekla,že finančně to nebude jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
26.3.07 17:59

Tak my davali AR jen, kdyz jsme meli jit ven, aby nebyla hned cela zablinkana. Jinak jsme pridavali na zahusteni nutriton a davali jsme mene odmerek, takze to vyslo i cenove lepe. Pokud se dava doporucene mnozstvi, tak to vyjde nastejno jako AR mleko.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
29.3.07 12:49

Ahojky - já se chci taky optat - jaké máte zkušenosti s tím Nutritonem? malá má sklony ublinkávat - dávala sem jí Nutrilon AR napůl s comfortem - ale podle doktroky se nemají dva druhy míchat… tak dávám jen Comfort s Nutritonem - asi třidny..ale zase ublinkáváme. Tak nevím, přejít na Nutrilon AR -nebo dávat víc nutritonu. Nejde mi o penízky - jen os pokojenost a zdraví malé. Chtěla sem ji nechat na tom Comfortu, protože ji občas trápilo bříško.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
29.3.07 12:58

Lusie, necekej ze po tom hned prestane ublinkavat...........
malej ublinkaval poras, ale ne tak jako pred Nutrilonem AR.

Holt nebudes prevlikat 15× denne ale jen 5×.....

NEboj s prikrmama to bude uz jen a jen lepsi.......malej ted blinka uz jen kdyz vypije treba sampon, nebo sni ryzovou kasi :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
3.5.07 16:31

Moje Lucinka dostávala Nutrilon Premium a pořád byla hladná, tak jsem koupila Nutrilon1 Forte,to už ji zasitilo, ale pořád blinkala.nemohla jsem si s ní ani pohrát a neustále jsem ji musela převlíkat.Teď jsme na Nutrilonu1 A.R. a je po těchto problémech.Vadí mi však(kromě ceny-ta je fakt docela vysoká), že to mléko docela dost hrudkovatí.Musím to vždy rozšvrlat metličkou ve zvláštní nádobě nebo v hrnci a pak to přelét do lahviček.No hrůza.ještěže má lucinka už 3 měsíce a tak nemám obavy uchovávat lahvičky v lednici na celý den.Jinak bych asi nedělala nic jiného.Říkám si někdy,že je fakt škoda,že už nekojím, ale při vzpomínce na tu bolest a všechny problémy kolem budu raději sterilizovat a švrlat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12daniela
13.1.12 12:43

kdo mi poradí

Mám dotaz jsme na beba ar protože mi malej ublinkaval ted jsme byli pár dnů v nemocnici a tam mu davali nutrilon ar a mne se zda že ten nutrilon je hutnejší a hustší než beba přijde mi že ma maličkej pořád hlad poradite mi za par dnu nam budou 3 měsice děkuju všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
488
13.1.12 13:06

Ahojky, my jsme taky tak strašně blinkali, že až to nosem lítalo, jenže po tom Nutrilonu AR jsme zase měli moc tuhý bobek, takže měl šílený koliky. Tak jsem se naštvala a koupila Bebu 1 a kluk byl jak vyměněnej, usměvavej, blinkal pořád ale tak nějak „v mezích“ že se to dalo. No a po 4 krabicích beby jsem vyzkousela DM mlíčko za 139 Kč a naprostá spokojenost, nechtěla jsem na něm šetřit, ale to prostě poznáš že je dítko spokojený

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
13.1.12 13:39

Mě bylo řečeno, že nutriton se dává jen do mateřského mléka a že to nejde do UM, nějaký děti prostě blinkaj a až časem se to zlepší, začli jsme na 4m s přikrmama a je to o hodně lepší, teď je nám 6m a už neblinkáme. No mě se ten risk s výměnou mlíka vyplatil, zkusila bych to, jak chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16785
13.1.12 16:31

Já dávám A.R napolovic s normálním nutrilonem a dobrý, neblinká a kaká normálně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jakal
24.2.12 08:58

Ahoj, mě malá taky blinkala, ale když jsem jí dala NUtrilon ar, hrozně plakala, jako by jí bolelo bříško, tak jsem zkusila dát normalní nutrilon jedna ku jedné s ARem a jsme obě spokojené, malá neblinká , bříško nebolí a spotřeba nutrilonu AR není tak vysoká. Zkus to dát malý taky namíchaný, třeba jí to taky bude stačit :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Simca 1983
14.8.13 17:18

Mě malej taky blinká a paní doktorka mi řekla at uvařim jednu velkou lžíci rýže spíše rozvařím a atpřidám 3 malé lžičky do sunaru a pomaha to tak to také vyzkoušejte.:)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama