Nutrilon Comfort - končí?

8069
27.1.16 20:00

Nutrilon Comfort - končí?

Ahoj holky,
nevíte někdo co se stalo s Nutrilonem Comfort 1? Mám malou na tomto UM a dneska jsem ho už nikde nesehnala a co jsem se dívala na internetu tak je většinou nedostupný 8o. Nevíte někdo jestli stáhnutý z prodeje? A popřípadě čím by se dal nahradit? mám poslední 4 dávky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
27.1.16 20:06

https://www.emimino.cz/…hnat-247939/

Jestli je to stejná fabrika, to nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1226
27.1.16 20:10

Já jsem ho sháněla v srpnu a tehdy mi řekli, že je výpadek. Magistra z lékárny ochotně volala přímo do Nutrilonu a tam jí řekli, že mají pokažený výrobní stroj, takže další dodávka bude až v září. Jestli už to byla předzvěst? :nevim: Každopádně po nich chtěla, aby řekli, čím nejbližším se dá tento typ nahradit, a doporučili Nutrilon Profutura. Takže už 5 měsíců jedeme na něm :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8069
27.1.16 20:12

@Tunrida díky za odkaz :think: no to teda nevím co budu dávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8069
27.1.16 20:15

@Nsoci on šel koupit ještě před týdnem, ted není nikde. Nutrilon profutura je stejná značka ne? abych nepřešla na něho a za týden nebude taky :roll: je ten profutura taky na koliky? ja malé musím zítra něco dát 8o mám poslední 4 dávky a vůbec nevím co 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
27.1.16 20:19

@eluv No přímo v tom Nutrilonu řekli, že je tomu nejpodobnější. Kluci po něm koliky neměli, ale zas se nemohli vykajdit :roll:
Aha, teď čtu, že vyhořeli. Hm, já jsem sice předzásobená, ale vidím to tak na měsíc… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8069
27.1.16 20:24

@Nsoci že já blbá, se nezásobila :zed: ja mám strach přecházet na jiné mléko, ja jsem ze starším po bebě skončila v nemocnici. tak jsem byla ráda, že nám toto vyhovuje a ted zase nikde není :cert: vím, že před vánocema nešel sehnat nutrilon antikolik :nevim: jestli nebude lepší přejít uplně na jinou značku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
27.1.16 20:32

Já jsem, holky, používala Babylove. Dávala ho i sestřenka a říkala, že oproti Nutrilonu měla malá kakání lepší. Ale když jsem ho používala, ta někdy touto dobou bývaly taky výpadky kvůli nedostatku (tuším) syrovátky :think: nebo něčeho jinýho, už nevím. Ale to se dá případně sehnat z Německa, taky jsem to tak řešila. Přeju hodně štěstí, abyste situaci co nejrychleji vyřešili :?

• Nahlásit
  • Citovat
1226
27.1.16 20:35

Jak to tak vidím, radši asi ještě přiobjednám tu Profuturu. :think: Jestli vám to pomůže, byla jsem tehdy s dvouměsíčními v nemocnici a tam mi nedovolili dávat jim vlastní stravu, že z hygienických důvodů můžou jen tu jejich. Profuturu neměli, tak dávali Comfort a žádnou změnu jsem nezaznamenala. Jenže tohle samozřejmě nemusí platit u všech dětí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
27.1.16 20:38

@Tunrida O tom Babylove jsem taky slyšela, že je dobrý, tak to možná fakt zkusím. Zatím to chválí všichni, kdo vyzkoušeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
27.1.16 20:53

@Nsoci Já si na něj nemohla stěžovat. Já jsem teda nejdřív kojila a potom přecházela na UM a nezaznamenala jsem nijakou změnu v zažívání. Do flašky se mi líp dávaly kapky na prdy :lol: To jsem tady právě větší zažívací horory četla s Nutrilonem a Bebou.

• Nahlásit
  • Citovat
1387
27.1.16 21:39

Pouzivam Nutrilon Pronutra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8069
27.1.16 22:53

No ja mam kapičky biogaju ale moc velký rozdíl nevidím, zkusím zítra koupit hipp prý je dobrý. Něco malé dát musím, ikdyž mě to teda docela štve :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
27.1.16 22:57

@eluv U nás BioGaia pomohla - ale trvalo to asi tak 2-3 týdny, než zabrala. Výsledek stál ovšem za to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8069
28.1.16 01:59

@Nsoci u nás zatím biogaia nic moc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu