Nutrilon HA vs. Nutrilon Comfort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luuucik
Kecalka 466 příspěvků 08.05.11 19:48
Nutrilon HA vs. Nutrilon comfort

Používáme od narození nutrilon HA, malá trpí kolikama,myslíte, že pomůže změna na nutrilon comfort. Nevím,zda je šetrnější než ten HA.
Nemáte některá zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ivtcha
Echt Kelišová 8936 příspěvků 08.05.11 19:59

Luciku my jsme Nutrilon HA nezkoušeli, jeli jsme na Nutrilonu comfort a koliky Emča měla stále, pak jsme přešli na normální Nutrilon a bylo po kolikách. Takže je to strašně individuální, zkus si třeba v lékárně vyprosit vzorečky, nebo jsem si i všimla, že Nutrilon teď začal dělat i menší balení, takže vyzkoušej a určitě najdete něco, co vám bude sedět :think:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 08.05.11 20:26

Dle vyrobce by to melo pomoci. Podle mych zkusenosti to neni pravidlem. Zkus vyzkouset. My jsme koliku presli i tak a uz mame Nutros 1HA a super…

KRML
Ukecaná baba ;) 1885 příspěvků 08.05.11 21:33

My byli na sunaru- koliky a zácpa. Přešli jsme na obyč.Nutrilon a pohoda.Jen v noci se začala dcera budit i 3 krát a měla hlad.Takže přes den Nutrilon a v noci sunar.A super.Paní doktorka se divila že to ještě neviděla, aby dítě pilo 2 druhy mlíka.No a všichni byli spokojený :mrgreen:Je to někdy detektivka :jazyk:

inul
Kecalka 246 příspěvků 09.05.11 00:51

My teda neměli koliky, ale řešili jsme zácpu…začínali taky na Nutrilonu HA a malá po něm měla zácpu, přešli jsme teda na Comfort a během týdne se to hezky srovnalo..rozhodně si myslím, že změna pomůže, ale zrovna Comfort nutně nemusí být řešením..jak tady holky psaly, někdy je to fakt detektivka najít správný mlíčko..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.15 08:23

Ahoj. dávate někdo Nutrilon Comfort 1? jakou má vaše miminko po něm stolici? přešli jsme z obyčejného Nutrilonu a Comfort a po Comfortu má stolici hodně řídší, spíš tekutější bez příměsi, tak 1-2krát denně. je to normální nebo mám volat Dr.? Comfort dávám 4.den. děkuji

Weru
Hvězda diskuse 46867 příspěvků 10.03.15 08:25
@Anonymní píše:
Ahoj. dávate někdo Nutrilon Comfort 1? jakou má vaše miminko po něm stolici? přešli jsme z obyčejného Nutrilonu a Comfort a po Comfortu má stolici hodně řídší, spíš tekutější bez příměsi, tak 1-2krát denně. je to normální nebo mám volat Dr.? Comfort dávám 4.den. děkuji

Comfort je prave na tuzsi stolici, takze je normalni, ze po ni ma mimino ridkou stolici. Proc jste presli na comfort?

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 10.03.15 08:41
@Anonymní píše:
Ahoj. dávate někdo Nutrilon Comfort 1? jakou má vaše miminko po něm stolici? přešli jsme z obyčejného Nutrilonu a Comfort a po Comfortu má stolici hodně řídší, spíš tekutější bez příměsi, tak 1-2krát denně. je to normální nebo mám volat Dr.? Comfort dávám 4.den. děkuji

Ahoj, my jsme zkoušeli přejít z HA na Comfort, ale nevyhovoval nám, přišlo mi, že malý po něm víc blinká. Ale řidší stolici měl po něm taky a doktor říkal, že je to úplně v pořádku. Nejvíc mě štvalo, že mi Comfort ucpával savičky, byl takový nějaký jakoby slizký nebo jak to říct…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.15 08:45

@Weru Ahoj. kvůli bříšku, ublinkávání, po norm. Nutrilonu měla stolici tužší a ted je fakt řídší, vodová a přijde mi že i zapáchá tak nevím. myslíš, že se to srovná a bude zase tužší?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.15 08:46

@Ostružka Ahoj. no s tím ucpáváním je to hrůza, s tím by měli něco udělat, aby se lépe rozpouštěl. měl tu stolici i zapáchající a vodnatější? já fakt nevím jestli s tím k Dr. nebo ne :-(

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 10.03.15 08:50

Mě dr. říkal, že by hlavně neměla být hlenovitá, jinak zapáchající těžko říct, on ji má zapacháchající i po HA:))). Ale vodnatější byla a prý ok. Jestli je brouček v pohodě, papá a nepláče víc než obvykle, tak bych to asi neřešila…kdy jdete na další prohlídku?

Weru
Hvězda diskuse 46867 příspěvků 10.03.15 08:53
@Anonymní píše:
@Weru Ahoj. kvůli bříšku, ublinkávání, po norm. Nutrilonu měla stolici tužší a ted je fakt řídší, vodová a přijde mi že i zapáchá tak nevím. myslíš, že se to srovná a bude zase tužší?

Ona by mela byt ridka, ne jak voda. Je lepsi, kdyz je ridka nez tuha. Trva to tyden nez se vse urovna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.15 08:54

@Ostružka jdeme na konci března, hlenovitá byla když jsme měli obyč. Nutrilon a to nám dělala i výtěr a tam nic nevyšlo. mě přijde po Comfortu taková klidnější a nemusí tolik tlačit aby se vykakala.

Weru
Hvězda diskuse 46867 příspěvků 10.03.15 08:55

@Ostružka v comfortu je extra neco co pomaha tem strevum, vim jen holandsky nazev. Je potreba koupit savicky s vetsi dirou, pac comfort je hustej. ;)

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 10.03.15 08:58

@Weru no vidíš, to mi nedošlo… :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama