Nutrilon na ublinkavani

Anonymní
26.6.20 07:00

Nutrilon na ublinkavani

Dobre rano.
Mam malou dceru (2mesice), ktera je hodne ublinkana. Uz jsem nevedela, jak to jidlo v ni udrzet, tak jsem koupila Nutrilon AR 1 na ublinkavani. Normalne pije nutrilon 1 pocatecni. Vsimla jsem si, ze je ten na ublinkavani strasne husty, to bych spis cekala u nutrilonu na spanek, ktery husty neni. No a dcerka po tom na ublinkavani krasne spinka i 4-5hodin v kuse. Myslite si, ze ten nutrilon muzu davat pouze na noc a pres den obyc nutrilon pocatecni? (kvuli tomu, ze nam na ublinkavani nezabira). Dekuji vsem za odpoved :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4087
26.6.20 09:27

Nutrilon na ublinkavani je tak hustý proto, aby se „nevracel“. Je na celodenní užití.. Ničeho se neboj a buď ráda, že mimčo krásně spinká. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
26.6.20 12:53

Dcera ublinkávala hodně koupila sem sunar na ublinkavani a zaroveň je proti zácpě doporučila mi ho dr paráda a byl klid :-) dávala sem jí ho až do půli roka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 02:16

@Zuzee87 @Ssamarka takze kdyz dam vecer na ublinkavani a pres den obyc, muze se to kombinovat jo? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
27.6.20 05:27

My jsme vyzkoušeli všechno možné, nakonec jsem dávala synovi Sunar AR. Myslím, že se kombinovat může. Já jsem ke konci, když jsem chtěla přejít jen na Sunar premium, na radu doktorky, míchala Sunar AR s sunarem premium v poměru 3:2 a postupně jsem snižovala to ar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
29.6.20 12:43
@Anonymní píše:
@Zuzee87 @Ssamarka takze kdyz dam vecer na ublinkavani a pres den obyc, muze se to kombinovat jo? :lol:
… nevidim vtom problém, mi jsme dávali celý den pouze ten sunar protožr ublinkávala jak přes den tak večer a ktomu měla zácpy toto mléko to vyřešilo :-) sice je dražší ale aspoň byla v klidu :-) pokud blinká jen večer pres den dávejte normální :-) :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama