Nutrilon Omneo X Beba 1 start

162
6.7.06 12:48

Nutrilon Omneo X Beba 1 start

Prosím maminky, co mají mimčo, které má trápení s prdíky a vystřídaly více druhů umělé výživy o radu.Mám 2 měsíční holčičku které dávám Nutrilon omneo, což má být nejlepší mlíčko při těchto problémech, ale přesto nás prdíky pořád trápí.Přemýšlím, jestli nemám zkusit nějaké jiné mlíčko.Konkrétně mě napadá Beba 1 start…nemůžu jí tím spíš ublížit?Je tu nějaká maminka, která má s tím zkušenost? Děkuju za radu Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Missorka
6.7.06 14:40

Monys,

pokud si dobře pamatuju, tak Beba Start je obohacená železem (oprav mě, pokud se mýlím) a železo způsobuje zácpu, takže já bych to nezkoušela.

Dcera byla extra oříšek - prdíkový miminko a ještě jí skoro žádné UM nechutnalo, nakonec skončila na mixu Beby a Omnea, ale jenom proto, že samotné Omneo jí moc nejelo.

Pokud ti dcerka Omneo baští, zkuste to vydržet, na bolavý bříško je to fakt nejlepší mlíčko.

Zkoušíš všechny prdíkový rady? Nejhůř i rourku? My by bez ní asi nepřežili…

Držím palce a hodně sil!!!

• Nahlásit
  • Citovat
162
6.7.06 17:35

Ahojky,
samozřejmě zkoušíme všechno možné, cvičení, nahřívání, rourku.Už to není tak strašné, jak ze začátku, postupem času se to trošku zlepšuje, ale stejně si říkám, jestli bych jí nemohla nějak víc pomoct.Jestli by jí ta změna neudělala dobře, třeba jí to Omneo nesedí, ale podle toho co píšeš tak asi radši u toho omnea zůstaneme…díky Monys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
6.7.06 20:41

Ahoj,
můj prcek trpěl šíleně na prdíky.Měl neustále nafouknuté bříško až jsme přišli na to, že je intolerance laktozy.Od 1.měsíce života papá Nutrilon low lactose a je v pohodě.Nutrilon Omneo taky nesnesl a Bebu už vůbec ne, ve všem je pro něj moc laktozy.Samozřejmě vám přeju,aby to u vás byli „jen“ obyčejné prdíky.

pa Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
7.7.06 12:48

My ze začátku dávali bebu (víc jsem kojila), pak začala sílit a dožadovala se více UM a najednou tady byla zácpa, takže jsme přešli na nutrilon omneo. Samozřejmě prdí jako o závod, ale to bude prdět po všem. Střeva si musí zvyknout a po třech měsících to časem vymizí. A jelikož ještě trochu kojím, tak po tom nutrilonu omneo má stoličku skoro jako plně kojené dítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
7.7.06 19:54

ahoj,

my jsme s Bebou Start zacinali a hruza - zacpa jak hrom 8O , bez trubicky se nevykakal. Tak jsme zmenili na Nutrilon Premium a naprosta parada!! Prdiky s koncem sestinedeli vymizely!! Myslim, samozrejme, ty zlobive prdiky, pri kterych plakal. Nutrilon Omneo jsme pridavali asi 2-3 odmerky za cely den

Takze nas Vojtik je na zelezo hodne citlivy a ted, kdy uz jedeme 2 mesice prikrmy a jsme na Nutrilonu 2 (Follow on), tak se nam zacpa kvuli velkemu mnozstvi zeleza vratila. Nemuzeme si ale nijak pomoct, protoze hodne zeleza obsahuji vsechny UM „dvojky“. Takze doufame, ze se to nejak ustali s prikrmama samo.

ahoj

Inka + Vojtik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama