boulička na oku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaminka
Kecalka 250 příspěvků 06.07.06 10:50
boulička na oku

Ahoj, včera jsem našla malé ( 9m) na horním víčku bouličku pod kůží. Myslím, že se jedná o takové tukové tělísko ( nevím jak se to odborně nazývá ). Netváří se, že by ji to bolelo, nemá to ani zarudlé. Nechce se mi s tím hned k dr. ale zase bych ráda věděla, jestli nemáte nějakou radu, jestli to lze něčím mazat nebo nechat tak a počkat jestli se to vstřebá. Ptám se hlavně proto, že manžel na to dost trpí, tak si říkám, jestli je to dědičné nebo z jakých důvodů se to dělá ( např. průvan nebo tak). Dík předem za radu.

Reakce:
lokynka
Kelišová 5252 příspěvků 06.07.06 17:29

Ahojky,

mamka mi když jsem byla malá mazala tukovou bouličku na zádech ricinovým olejem. Zmenšila se, ale nezmizela. Nijak mi tam nevadí, jen to nevypadá hezky. Možná, že kdybych pak byla vytrvalejší, že by to pomohlo. K dr. na vyříznutí se bojím.

Peťula

Noggie
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 06.07.06 18:27

Tyhlety tukové pupínky se běžně vypichují jehlou na kosmetice. Ještě pár měsíců vydrž až se s malou domluvíš a dokáže být v klidu a pak zajděte k nějaké dobré kosmetičce - měla by to být otázka minutky… :wink:

Váš příspěvek
Reklama