Nutrilon vs Kendamil

4
30.7.20 08:42

Nutrilon vs Kendamil

Ahoj chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s mlikem Kendamil a Nutrilon Colisc? Mám měsíční mimi a jsme na nutrilonu. Sice ho vypije ale nekaka nám po něm a tak mu musíme pomáhat trubickou. Mám objednaný nutrilon colics ale objevila jsem teď Kendamil. Tak by mě zajímalo jestli mám zkoušet ještě ten Nutrilon nebo rovnou přejít na ten Kendamil. Podle recenzí a složení se mi zdá lepší než ten Nutrilon. Trochu mě štve že jsem ho neobjevila dříve. Děkuji za odpověď. ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Nutricia Nutrilon 1 AR?

Přidejte zkušenost s Nutricia Nutrilon...
Napsat příspěvek

Reakce:

724
30.7.20 08:53

Kendamil jsem dávala dceři, ale až dvojku, byla kojená a mléko jsem vybrala na základě toho, že je plnotučné od volně pasoucích se krav a GB. Dceři sedlo hned za mě spokojenost. Nutrilon jsem ani dceři ani synovi nikdy nedala, tak srovnat nemůžu. Za kvalitní mléko jsem ještě považovala Hipp, které dostával po odstavu syn před 6 lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1513
30.7.20 08:59

My začínali na nutrilonu, ale dceru po něm bolelo břicho, kroutila se už po pár doušcích. Přešli jsme na kendamil a dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
30.7.20 09:04

My jsme po Hippu a Hami přešli na Kendamil.. Mala trpela bolestma, zacpama, prdikama.. Kendamil ji hodne pomohl, kolikrat to v pline sotva drzely gumicky.. :lol: :lol: Zacala kakat pravidelně. Ted uz mame Kendamil 2.. Nedam na něj dopustit.
Slozenim parada(zadna soja, rybi tuk, palmový olej-coz obsahuje Hipp, Nutrilon, Beba, Sunar… )…plnotucne mlicko, krasne voni i chutna..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.7.20 09:58

@Konys právě že malý taky trpi na prdiky a poslední dobu i zácpu že se sám od sebe nevykaka jen s pomocí a to jen taky trochu. Ten Kendamil mi přijde slozenim super než Nutrilon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
2.8.20 14:00

@Nniki13 Kendamil je stopro složením lepší jak Nutrilon… I jak Sunar, Beba, Bebivita, Hami, Babylove..
Pak je jeste dobre kozí mléko, myslim, že se jmenuje Naše Mléko.. Jinak bohužel ač jsou to mléka pro miminka, jsou v ostatních hrozný srač. ky. Pak z toho mají bolení atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama