Nutrilon a blinkání i s ním

25.3.20 12:24

Nutriton blinkani i s nim

Ahoj prosím vás chtěla bych se vás zeptat jestli máte někdo zkušenosti s nutritonem mám 6 týdenní miminko a i prez to že už ho dávám 14 dní do umělého malička tak pořád blinka a smrdí mi to jako kvasnicovy chléb kojit sme přestali po 14 dnech pac sem přišla z ničeho nic o mliko tak dáváme Hipp pro comfort s tím sme zatím spokojeni prdime kakame 2krat za den prosím napište své zkušenosti budu ráda dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

117
25.3.20 12:49

Všechny miminka blinkaj… Jestli nevrací obloukem nebo nevrací vsechno co vypije, jestli he jinak ok… Co na to doktorka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
25.3.20 13:03

Zkusila jste Nutrilon AR? Nám Nutriton do UM zabíral jen trošku. Nutrilon AR je skvělej, ten pomohl vážně hodně. Zkusili jsme i Sunar AR, ale ten taky nepomáhal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 13:34

My sme právě že začátku zkoušeli Sunar obyčejný a po něm malá nekadila pak sem zkusila ten Hipp a tak mi doktor řekl ať zatím neměním další mléko a zkusíme to s tím nutritonem. a teď jak je ten koronavirus tak lékař moc v ordinaci není a nemůžu se mu dovolat tak zkouším kdo z vás má s tím zkušenosti já mám miminko po 10 letech a nepamatuji si že by ta první tak blinkala..pokud to nezabere mám zkusit tedy pak asi ten nutrilon ar ale mám z toho trošku strach když po hippu kadime a prdime dobře aby sem zase něco nezvorala… Obloukem neblinkame ale blinka mě fakt často a hodně pořád prevlikame asi nám nezbyde nic jiného buď než to Teda tak nechat a počkat jestli se to zlepší ale na váze pribira tak to asi k to. U patri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama