Nuvaring a PMS

Anonymní
3.5.10 14:19

Nuvaring a PMS

Ahoj, omlouvam se za nové tema o nuvaringu - dělám to zdůcvodu že se chci zeptat na konkétní věc - a tou je vliv této HA na PMS. Jsem sice odpůrce HA, ale co se mi po porodu objevila MS je to šílené. Posledních pár mesiců již od ovulace v podstatě přežívám do začátku menzes.
Střídavě drobně krvácím - není to špinění, ale občas pár kapek krve - ne sice hned po ovu, ale tak 10 dní před MS určo. Dále (a co je zásadní) - totálné změny nálad, velká podrážděnost, úzkosti, silná bolest hlavy. Jsem si jistá, že je tu souvislot s hormony, protože druhý den MS je vše naprosto v pořádku a jsem to zase já.
Z tohoto důvodu uvažuji o antiko a v úvahu u mne přichází opravdu jen nuvaring.
Máte prosím někdo zkušenost jestli se toto může s HA spravit? :-(
jinak se asi nechám poslat na vyšetření štítnice..dál mne pro upravu tohoto stavu nic jinýho nenapadá

Díky moc za jakokouli pomoc :roll: :zed:

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16813
4.5.10 10:29

Ja beru Nuvaring, ted teda mam teprve druhy krouzek a zrovna vcera si vzala recept na dalsi tri mesice. Zatim jsem spokojena, PMS v pohode. Prvni menstruace sice delsi asi 8 dni, ale druha v pohode 4 dny, tak doufam, ze to tak bude pokracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
16.5.10 18:13

Já taky měla Nuvaring a vysadila jsem ho jen z důvodu toho, že chci další miminko. Byla jsem s ním strašně spokojená, jinou antiko už nechci. Vezmu si ho opět po kojení. Kdo chce nemusí ani menstruovat, stačí vyndat a zandat ihned další a MS nepřijde. PMS u něj jsem neměla a že na něj trpím teďko dost. Tedy já jedině doporučuji, ale je jasné, že každému vyhovuje něco jiného. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama