Reklama

Obchod play pro nezletilé dítě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 23.12.17 23:53
Obchod play pro nezletilé dítě

Ahoj holky, dcera dostala dnes k Vánocům mobil, chtěla by tam stáhnout nějaké hry z obchodu play ale ještě jí nebylo 13, tak jak to mám udělat? Nechci jí zakládat účet a lhát

Reklama

Reakce:

manka30
Povídálka 40 příspěvků 23.12.17 23:56

V nastavení obchodu je rodičovská kontrola tak si ji zapni

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 24.12.17 00:02
@manka30 píše:
V nastavení obchodu je rodičovská kontrola tak si ji zapni

Na mém nebo jejím telefonu, já když máčknu na obchod play tak to che hned nějaký účet, tak tam mám zadat ten svůj?

Netopirek
Echt Kelišová 7752 příspěvků 24.12.17 00:19
@fufiiina píše:
Na mém nebo jejím telefonu, já když máčknu na obchod play tak to che hned nějaký účet, tak tam mám zadat ten svůj?

Já jsem dceři založila její účet. Udělala jsem jí mail na Google. Věk jsem nikde neuváděla :nevim:

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44477 příspěvků 24.12.17 04:42

Holka ma chytry mob.od 8r. wifi ma normalne zaplou, aby nam mohla psat na messenger.
A play obchod jsem ji neblokovala. Hry se normalne stahly, ucet.ma propojeny s mojim.

Ijen
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 24.12.17 06:25

Zalozila jsem si druhy gmail ucet kdyz syn dostal tablet, i s mobilem ho ma propojeny na obchod play normalne muze.

arinecka
Závislačka 4676 příspěvků 24.12.17 08:20

@fufiiina Lhát o čem? Normálně jí založ účet, bez toho se tam nedostane a nic si nestáhne :nevim:

malytlustyhroch
Kecalka 484 příspěvků 24.12.17 13:37

Jen bych ten účet nepropojovala s číslem platebni karty, bude to při nastavování trochu prskat, ale mě to normálně dovolilo nezadat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >