Obchod play pro nezletilé dítě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 23.12.17 23:53
Obchod play pro nezletilé dítě

Ahoj holky, dcera dostala dnes k Vánocům mobil, chtěla by tam stáhnout nějaké hry z obchodu play ale ještě jí nebylo 13, tak jak to mám udělat? Nechci jí zakládat účet a lhát

Reklama

Reakce:

manka30
Povídálka 40 příspěvků 23.12.17 23:56

V nastavení obchodu je rodičovská kontrola tak si ji zapni

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 24.12.17 00:02
@manka30 píše:
V nastavení obchodu je rodičovská kontrola tak si ji zapni

Na mém nebo jejím telefonu, já když máčknu na obchod play tak to che hned nějaký účet, tak tam mám zadat ten svůj?

Netopirek
Echt Kelišová 7554 příspěvků 24.12.17 00:19
@fufiiina píše:
Na mém nebo jejím telefonu, já když máčknu na obchod play tak to che hned nějaký účet, tak tam mám zadat ten svůj?

Já jsem dceři založila její účet. Udělala jsem jí mail na Google. Věk jsem nikde neuváděla :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 43814 příspěvků 24.12.17 04:42

Holka ma chytry mob.od 8r. wifi ma normalne zaplou, aby nam mohla psat na messenger.
A play obchod jsem ji neblokovala. Hry se normalne stahly, ucet.ma propojeny s mojim.

Uživatel je onlineIjen
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 24.12.17 06:25

Zalozila jsem si druhy gmail ucet kdyz syn dostal tablet, i s mobilem ho ma propojeny na obchod play normalne muze.

arinecka
Závislačka 4500 příspěvků 24.12.17 08:20

@fufiiina Lhát o čem? Normálně jí založ účet, bez toho se tam nedostane a nic si nestáhne :nevim:

malytlustyhroch
Kecalka 422 příspěvků 24.12.17 13:37

Jen bych ten účet nepropojovala s číslem platebni karty, bude to při nastavování trochu prskat, ale mě to normálně dovolilo nezadat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama