Obchod play pro nezletilé dítě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 23.12.17 23:53
Obchod play pro nezletilé dítě

Ahoj holky, dcera dostala dnes k Vánocům mobil, chtěla by tam stáhnout nějaké hry z obchodu play ale ještě jí nebylo 13, tak jak to mám udělat? Nechci jí zakládat účet a lhát

Reakce:
manka30
Povídálka 43 příspěvků 23.12.17 23:56

V nastavení obchodu je rodičovská kontrola tak si ji zapni

fufiiina
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 24.12.17 00:02
@manka30 píše:
V nastavení obchodu je rodičovská kontrola tak si ji zapni

Na mém nebo jejím telefonu, já když máčknu na obchod play tak to che hned nějaký účet, tak tam mám zadat ten svůj?

Netopirek
Echt Kelišová 8239 příspěvků 24.12.17 00:19
@fufiiina píše:
Na mém nebo jejím telefonu, já když máčknu na obchod play tak to che hned nějaký účet, tak tam mám zadat ten svůj?

Já jsem dceři založila její účet. Udělala jsem jí mail na Google. Věk jsem nikde neuváděla :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 45124 příspěvků 24.12.17 04:42

Holka ma chytry mob.od 8r. wifi ma normalne zaplou, aby nam mohla psat na messenger.
A play obchod jsem ji neblokovala. Hry se normalne stahly, ucet.ma propojeny s mojim.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 24.12.17 06:25

Zalozila jsem si druhy gmail ucet kdyz syn dostal tablet, i s mobilem ho ma propojeny na obchod play normalne muze.

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 24.12.17 08:20

@fufiiina Lhát o čem? Normálně jí založ účet, bez toho se tam nedostane a nic si nestáhne :nevim:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 24.12.17 13:37

Jen bych ten účet nepropojovala s číslem platebni karty, bude to při nastavování trochu prskat, ale mě to normálně dovolilo nezadat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >