Obchody na Velikonoce

23111
11.4.17 08:25

Obchody na Velikonoce

Vím, že v pondělí bude všude zavřeno, ale jak je to v pátek? Potřebuju něco koupit a máma mě straší, že je v pátek v Čechách taky zavřeno. Jak to tedy je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11.4.17 08:28

„Obchody budou muset mít zavřeno vedle 28. října na Nový rok, Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září a 25. a 26. prosince“
Takže v pátek bude otevřeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7631
11.4.17 08:30

Asi jak kde. Menší krámy mají normálně otevřeno. Já mám na pátek obj zákusky. Prodavačka říkala, že mají otevřeno až do 16ti…
Ale nejlepší bude, když se podíváš na stránky daného obchodu. Určitě budou všude mít napsanou otevírací dobu na Velikonoce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 08:30

V pátek je otevřeno, supermarkety a hypermarkety u nás ve městě jedou zcela normálně a soukromníci mají zkrácenou pracovní dobu třeba od 10 do 16 hodin. Zrovna včera jsme to při venčení psa sledovali, protože se nám též nechce do toho nákupního blázince ve čtvrtek odpolko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13781
11.4.17 08:32

Jak kde, obchodaky by otevreno mit meli, velikonocni patek nespada do tech povinnych svatku kdy musi mit zavreno :nevim: mensi kramy zalezi jak si to zaridi, u nas treba budou mit otevreno jenom dopoledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23111
11.4.17 08:34

No potřebuju koupit maso na sobotu a tahat se s tím v autě 5 hodin se mi nechce, tady je totiž v pátek zavřeno určitě a v neděli taky (Německo). :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
11.4.17 08:36

No jak kde, ale doufám že bude otevřeno, už kvůli prodavačkám… naopak co znám prodavačky tak každá chce za těch 100% dělat

• Nahlásit
  • Citovat
20807
11.4.17 09:15
@Doe_Jane píše:
No jak kde, ale doufám že bude otevřeno, už kvůli prodavačkám… naopak co znám prodavačky tak každá chce za těch 100% dělat

Já teda takovou neznám žádnou. A otevřeno je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
702
11.4.17 09:25
@radkka píše:
Já teda takovou neznám žádnou. A otevřeno je.

Já teda taky neznám žádnou…a, že jich znám dost :lol:
Otevřeno bude :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 10:34
@Doe_Jane píše:
No jak kde, ale doufám že bude otevřeno, už kvůli prodavačkám… naopak co znám prodavačky tak každá chce za těch 100% dělat

Jedny si stěžují, že musí pořád do práce - víkend nebo svátek.
Další to dělaj jen kvůli příplatku :nevim:

Myslím, že obchod není pohotovost, je svátek, nepracuje se, proč by prodavačky měly? Je problém si nakoupit dopředu na 4 dny - není. Dnes má snad každá domácnost lednici, existují výrobky, co vydrží. A že nebudou čerstvý rohlíky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7631
11.4.17 11:10
@zvidavajanca píše:
Jedny si stěžují, že musí pořád do práce - víkend nebo svátek.
Další to dělaj jen kvůli příplatku :nevim:Myslím, že obchod není pohotovost, je svátek, nepracuje se, proč by prodavačky měly? Je problém si nakoupit dopředu na 4 dny - není. Dnes má snad každá domácnost lednici, existují výrobky, co vydrží. A že nebudou čerstvý rohlíky :nevim:

Tak to mě vůůůbec nese.re :mrgreen: pečivo nekupujeme, děláme doma ;)

Jsem jen pro, ať jsou všechny svátky zavřené obchody. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47505
11.4.17 11:30

Velke supermarkety budou v patek otevrene normalne a v sobotu i male reznictvi alespon co jsem videla cedulky i u nas na obci na obchodech vylepene, tak ve meste musi byt jeste vetsi vyber. Zavrene bude v pondeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4581
11.4.17 15:35
@Doe_Jane píše:
Žádná prodavačka nechce chodit ve svátek do práce, stačí, že musíme chodit o víkendu. :pocitac: P. S nesnáším nenažrance 8)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
11.4.17 15:39

@AstraG já nechodím o svátcích ani o víkendu protože stíhám přes týden, ale chápu, že je někdo ve všední den celý den v práci a nemá jinou možnost :))
já fakt co znám prodavačky se kterými jsem se o tom bavila, tak všechny říkaly že si raději vezmou volno jiný den a ve svátek by tam šly rády za ten plat :)

• Nahlásit
  • Citovat
4581
11.4.17 15:54
@Doe_Jane píše:
@AstraG já nechodím o svátcích ani o víkendu protože stíhám přes týden, ale chápu, že je někdo ve všední den celý den v práci a nemá jinou možnost :))
já fakt co znám prodavačky se kterými jsem se o tom bavila, tak všechny říkaly že si raději vezmou volno jiný den a ve svátek by tam šly rády za ten plat :)

My za to nemáme 100 % a ani si nemůžu vzít volno, kdy chci já. O svátku a víkendu chci svůj čas trávit s dětmi a mužem. Momentálně jsem jela 15 dní vkuse bez volného dne + 3 víkendy za sebou. Jelikož začali lidi šílet už týden před velikonocema, tak máme nataženou pracovní dobu a už se nemůžu dočkat, až bude čtvrtek večer, protože asi po,,150,, letech mám volno až do pondělí. Pro někoho samozřejmost, pro nás opravdu svátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama