Obdivuji všechny matky více dětí ☺

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 12:07
Obdivuji všechny matky více dětí ☺

Skládám vám všem, které máte více dětí za sebou poklonu ☺ fakt jste skvělé ☺.
Mám jednu patnácti měsíční, hodnou holčičku a kolikrát jsem tak unavená, že nechápu, jak to ostatní dělají, stíhají.. A co teprve dvojčata! Jste fakt super ženy! Doufám, že vás za to život odmění ☺ hezký den všem ☺ :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ahhotep
Kecalka 379 příspěvků 09.03.19 12:12
@Anonymní píše:
Skládám vám všem, které máte více dětí za sebou poklonu :relaxed: fakt jste skvělé :relaxed:.
Mám jednu patnácti měsíční, hodnou holčičku a kolikrát jsem tak unavená, že nechápu, jak to ostatní dělají, stíhají.. A co teprve dvojčata! Jste fakt super ženy! Doufám, že vás za to život odmění :relaxed: hezký den všem :relaxed: :srdce:

vidíš, já mám dvě a má kamarádka, co má jen jedno, 3 letou hyperaktivní holčičku a můřu ti říct, nevim jak to dává, zlaté moje dvě děti :lol:

Terez001
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 09.03.19 12:17
@Anonymní píše:
Skládám vám všem, které máte více dětí za sebou poklonu :relaxed: fakt jste skvělé :relaxed:.
Mám jednu patnácti měsíční, hodnou holčičku a kolikrát jsem tak unavená, že nechápu, jak to ostatní dělají, stíhají.. A co teprve dvojčata! Jste fakt super ženy! Doufám, že vás za to život odmění :relaxed: hezký den všem :relaxed: :srdce:

Díky, to je od tebe hezké :mrgreen:, já se taky obdivuji :mrgreen: dvouletý rozdíl mezi dvěma a žádné ještě ve školce je někdy na skok z okna :? Navíc ta únava, to je nad nejhorší. Nechápu, na co jsem si stěžovala s jedním :zed:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8276 příspěvků 09.03.19 12:19

Tak ono se mi pri prvnim taky zdalo, jak je to super narocne…pak clovek vychyta ruzne veci, nebere vsechno moc vazne, prizpusobi se, spousta veci neni nutna…ted pri tretim mi to uz ani neprijde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 12:28
@ahhotep píše:
vidíš, já mám dvě a má kamarádka, co má jen jedno, 3 letou hyperaktivní holčičku a můřu ti říct, nevim jak to dává, zlaté moje dvě děti :lol:

Vážně :scream: to je taky dobrý, dvě se vyrovnaji jednomu hyperaktivnimu :joy:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 12:30

@Terez001 chápu a znova vás obdivuji :palec: já si právě pořád říkám, na co si stěžuju s jedním :mrgreen:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 09.03.19 12:32

Ahojky my máme tři poklady 10,6,3 a plánujeme ještě jedno :srdce: :lol: :hug: :hug: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 12:33

@Lenka_Hal při třetím 8o teda, já si neumím představit třikrát rodit, natož uklízet po třech :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 12:35
@mayecka píše:
Ahojky my máme tři poklady 10,6,3 a plánujeme ještě jedno :srdce: :lol: :hug: :hug: :hug:

Páni :scream: :relaxed: jste úžasná :relaxed: snad vám to doma říkají :relaxed:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8276 příspěvků 09.03.19 12:37
@Anonymní píše:
@Lenka_Hal při třetím 8o teda, já si neumím představit třikrát rodit, natož uklízet po třech :lol:

Dve po sobe, pak 10let pauza, takze to treti mam s dvema pubertaky. Ti dva uz ted pomahaji. Ale kdyz byli mali, byla to jina jizda, oba divoci kluci…ale byla s nima sranda. Ted mam hodnou princeznu, pohoda jazz…i kdyz binec umi delat taky :lol:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 09.03.19 12:37
@Anonymní píše:
Páni :scream: :relaxed: jste úžasná :relaxed: snad vám to doma říkají :relaxed:

Dekuji :hug: :hug: no myslím že by si mě mohli vážit vic :mrgreen: :mrgreen: :hug: :hug:

Šarlota4
Extra třída :D 10814 příspěvků 09.03.19 12:41

Za me taky respekt :kytka: ne jen za vychovu, ale i za chut rodit a projit tehotenstvim znovu a znovu :kytka:

Šarlota4
Extra třída :D 10814 příspěvků 09.03.19 12:43
@Anonymní píše:
Vážně :scream: to je taky dobrý, dvě se vyrovnaji jednomu hyperaktivnimu :joy:

Tomu bych i verila. Kamaradka ma stejne jako ja jedno, ale jeji jeden je jak 3 a jeste hyper :zed: na masli :lol:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 09.03.19 12:51

Ono je vice deti lepsi, nez mit jedno ;) mam tri a zabavi se naprosto samy. Kamaradky s jedinackama si neustale musi s detma hrat a bavit je… ;) :pankac:

Alušáček
Závislačka 3583 příspěvků 09.03.19 12:58

Také obdivuji všechny maminky, především ty co mají děti věkem blízko k sobě.. Já jsem si k první dceři uměla představit druhé dítě, až když ji bylo kolem 5let.. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama