Objasnění příjmu pro UP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 12:51
Objasnění příjmu pro UP

Omlouvám se za anonym, ale je mi trapné, že zadáme o dávky. Nevite nekdo, co znamena objasneni prijmu pro potreby UP? Manžel aktualne nepracuje, na podporu v nezaměstnanosti nárok nemel. Zazadali jsme o příspěvek na bydlení a teď mi přišla výzva, že se mám dostavit k podání objasnění příjmu a doložení plateb vzp. VZP dolozime, ale co to znamená to objasnění přijmu? A musí tam jít manžel, nebo já? Předem díky.

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 2933 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 12:57

Radu nemám, jen se tedy pozastavuji nad tím, proč manžel nepracuje?

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 05.04.18 12:58
@stinga píše:
Radu nemám, jen se tedy pozastavuji nad tím, proč manžel nepracuje?

Asi proto, ze nema praci, ne?

Aletheia
Kelišová 6250 příspěvků 05.04.18 13:05

Asi je bude zajimat z ceho zijete - jinymi slovi maji podezreni na to ze chlap pracuje nacerno. Proto je i zajima odkud se platilo to pojisteni. Pokud si ty uveden jako zadatel o davku tak by mela stacit tvoje pritomnost.

stinga
Závislačka 2933 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 13:10
@PaníBovaryová píše:
Asi proto, ze nema praci, ne?

a proč nemá v dnešní době práci? Nabídky práce silně převyšují poptávku

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 05.04.18 13:12
@stinga píše:
a proč nemá v dnešní době práci? Nabídky práce silně převyšují poptávku

Jak kde. V mem okrese teda ani nahodou.

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 05.04.18 13:14
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale je mi trapné, že zadáme o dávky. Nevite nekdo, co znamena objasneni prijmu pro potreby UP? Manžel aktualne nepracuje, na podporu v nezaměstnanosti nárok nemel. Zazadali jsme o příspěvek na bydlení a teď mi přišla výzva, že se mám dostavit k podání objasnění příjmu a doložení plateb vzp. VZP dolozime, ale co to znamená to objasnění přijmu? A musí tam jít manžel, nebo já? Předem díky.

Pri prispevku na bydleni se zkoumaji platby pojisteni?? Dokladala jsi jim tam vase prijmy, ne? Co jsi tam uvedla u manzela?

stinga
Závislačka 2933 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 13:32

@PaníBovaryová neznám stav v celé republice, ale že by nebyla práce kor pro chlapa, se mi moc nezdá, ale dobře, a že pán nemá nárok na podporu v nezaměstnanosti, no - někde asi něco není úplně v pořádku

Anonymní  05.04.18 13:46

Aha, diky. Zijeme z nasetrenych penez a vzpcko posilame. Ja se na to prave ptala, jestli to nevadi, ze mame nasetreno a vlastnime auto a rekli mi, ze je toto vubec nezajima. @stinga Neflaka se, prisel o praci a dela vse proto, aby brzo nasel novou.

Anonymní  05.04.18 14:09

@Aletheia A muzu tak rict, ze zijeme z nasetrenych penez? Neni to teda problem?

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 05.04.18 14:33
@Anonymní píše:
@Aletheia A muzu tak rict, ze zijeme z nasetrenych penez? Neni to teda problem?

U prispevku na bydleni neni. Proc jste samoplatci pojisteni?

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 05.04.18 14:38
@stinga píše:
@PaníBovaryová neznám stav v celé republice, ale že by nebyla práce kor pro chlapa, se mi moc nezdá, ale dobře, a že pán nemá nárok na podporu v nezaměstnanosti, no - někde asi něco není úplně v pořádku

Ja nevim, tady je velke prdlacky a inzeraty na praci se opakuji porad dokolecka ty same “asistenti” (obchdoaci s pojistkami), pomocni delnici za min.mzdu, elektrikari, frezovaci - to tam je uz nekolik let. A pak se najde perlicka - ekonom se znalosti asijskych jazyku 16 tisic :D Ty lepsi prace se dohazuji, nebo se s nimi dokonce kseftuje. Hodne lidi dojizdi 2h jedna cesta, aby meli aspon 20 tisic - ale to mi tady na emiminu bylo receno, ze si vymyslim, ze to neni mozne takto daleko dojizdet :D

Anonymní  05.04.18 15:48

@PaníBovaryová Diky. Tak snad to probehne v poradku. No manzel byl cca pul roku na pracaku a pak mu pani rekla, ze uz ho musi vyradit, nebo by mu musela davat casteji umistenku, nebo poslat na rekvalifikaci jako ucetni. No on se rekvalifikovat chtel, ale potrebuje se naucit anglicky a dela si jeste online kurzy v jeho oboru, ktere mu pracak stejne neproplati. No a ty umistenky byly k nicemu, firma kolikrat ani prakticky neexistovala, jel hodinu, utratil za dopravu…Takze se odhlasil, platime to sami a uci se doma a snad brzo neco najde. Ja moc nechci rozepisovat detaily, ma jeden handikep, prace tu je dost, ale jeho proste zamestnat aktualne nikde nechteji. Krome fabriky na tri smeny a jeste je to prac s chemikaliemi. Takze se uci anglicky a snad to bude mit efekt.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama