Objednané obědy...

28414
7.8.07 11:48

Objednané obědy...

Aho holky.
Manžel včera přišel s nápadem, že bychom mohli odebírat z jedný jídelny obědy. Cena nějak 50 kč velká porce (např.6 knedlíků) a vždycky polívka-takže pro mě a malýho a ještě malýmu k večeři. Manžel má obědy v práci. K večeři si vždycky uděláme něco rychlýho. Kdo to odebírá, je moc spokojený. Obědy nejsou překořeněné a přesolené a je možnost vybírat z více jídel. Malej už jí všechno s náma, tak v tom problém nevidím. Ale abych nebyla jak nějaká důchodkyně, co si nechá dovážet jídlo… Na druhou stranu, oběd za 50kč s polívkou pro dva a půl neudělám. A navíc si prý ušetřím vařením čas - no nemám zlatýho chlapa, jak na mě myslí… :wink:
No ale pořád váhám :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2236
7.8.07 12:08

Ahoj,

vim, ze to tak nektere maminky delaji, takze bych se toho nebala. Kdyby nas nebylo doma tak moc, sla bych do toho…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
7.8.07 12:28

supr, to chci taky :lol:
Jdi do toho, aspoň to zkus
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.07 12:30

ja chci taky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.8.07 12:32

Jé díky, spíš jsem čekala opačné odpovědi, že nevím, co do toho dávají a podobně. No, přemýšlím nad tím, ale zase si nechci připadat jako socka. Peníze máme, ale ten ušetřený čas, a nádobí…Manžel taky tvrdí, že to jen prozatím můžeme zkusit, na 14 dní a uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
7.8.07 12:35

A víš, že už jsem taky o něčem takovém uvažovala. No třeba ne úplně pravidělně, ale občas by se to fakt hodilo :) Ani nevím jestli tady máme nějakou takovou možnost a je fakt, že jsou dny kdy se mi vyloženě vařit nechce třeba dneska :roll: ale mám tu výhodu, že manžel někdy nosí obědy z práce a naštěstí není vybíravý :wink:

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.8.07 12:41

No holky, vy mě snad nahlodáte, že mu na to kývnu a poletím kupovat ešusy :lol:
Myslím že to funguje na hodně místech, se poptejte :lol:
Líbí se mi i to, že si můžu vybrat :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
7.8.07 12:46

Když sousedka vařila na střední škole, tak mi taky nosila obědy. A super. Výborný polívky, jídla dost, spousta zeleniny, dezertík, to celé za nějakých čtyřicet kaček. Teď je těhule a nepracuje, takže mám smůlu.
Doporučuju ešůs čtyřpatrák, nerez - tj. čtyři kusy - na salát, dortíček nebo tak, nerez kvůli hygieně.
A dobrou chuť.

Et

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9194
7.8.07 12:50

Janinko,jdi do toho.Já beru obědy ze školky už asi 3,5 roku.Přes rázdniny vařím,ale přes rok jker to uleva.To co b\ch stála u sporáku můžu byt sdětma.Mám s tím jen dobré zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.8.07 12:50

Eterko, dík :lol:
Já jsem si ze začátku, když s tím manžel přišel, připadala blbě. Jako špatná máma, co dítěti ani neuvaří…No ale vy mě tak nějak utvrzujete v tom, že ne, že by jste do toho šli taky… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
7.8.07 12:52

ja jsem zrovna koukala tady u nas-ze maj za 40 hec hec :lol: :lol: :lol: ale jeste si par mesicu pockam nez na:,–(im male jidelnovou stravu-ale prijde mi to fajn-navic jsme samy takze vareni jen pro sebe moc nepraktikuju a i kdyby pro dve tak nic moc…takze bychom jedno jidlo jedly minimalne dva dny-takze ja uz se celkem tesim az malick abude vetsi a-pres ty dva roky urcite-a jestli Ti to nabidl chlap tak bych se uz vubec necukala-bych naopak cekala ze ten bude proti-vyuzij prilezitosti a aspon to zkus!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
7.8.07 12:57

já bych taky asi ty obědy zkusila,být tebou…i když na druhou stranu doma je doma a vždycky víš zcela přesně co do toho dáváš,hlavně pro malýho. Ale co,však to můžeš zkusit a pak se rozhodneš. Chtěla jsem ti ale poradit ohledně jídlonosiče.Já jednu dobu nosila oběd od nás z práce manželovi a koupila jsem si úplně úžasný jídlonosič. zevnitř nerez,zvenku umělá hmota kvůli izolaci.Donesla jsem to domů (30min)a bylo to ještě teplé :wink: …hlavně nekupuj celoplastový,někde je to i zakazáno a je to fakt nehygienické.smrdí to :(..jak jídlo,tak plast 8O
našla jsem ten náš na netu

http://orion.ordis-eshop.com/…b_120921.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
7.8.07 12:58

proč ne? já bych klidně do toho šla. Sice je to většinou pro důchodce, ale mám kámoišku na MD, co si je taky nechává vozit. Tady si můžou vybrat ze tří hlavních jídel a dost si to chválí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.8.07 12:59

No, byl to jeho nápad 8O (taky jsem čučela jako blázen)…
Jak se dneska v 21. století nazývají ešusy :?: :idea: Nemůžu nic najít, poraďte mi, děkuju :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.8.07 13:04

Jídlonosič 8O No tak to by mě nenapadlo :roll: Jdu hledat a ten na obrázku je fakt pěknej…
U nás to berou taky důchodci, ale i kamarádky přítel. Má zemědělství a teď o žně kámoška odmítá pro dest lidí vařit (se jí nedivím), tak berou tyhle jídla. Ale ona doma myslím vaří, ještě se musím poptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama