Oblečení v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 17:30
Oblečení v těhotenství

Mám docela nevšední otázku, mohla by jste mi některá poslat odkaz na trička, šaty, kraťasy, kalhoty, prostě oblečení, které je na léto a nepaříte se aniž by vám bylo vidět rostoucí bříško? :D prostě letní oblečení, které i zakrývá bříško?
pro zvědavé - prostě protože chci, nerýpejte se v tom, děkuji :kytka:

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2281 příspěvků 05.06.19 17:37

Jestli nemáš nadváhu, tak to stejně ničím nezamaskuješ. Já měla minibřicho a viděli to na mně i v péřovým kabátě. Natož v letních měsících.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 17:41

@Čičorečka popravdě mi stačí do konce června, nadváhu nemám max 2-3 kg nad rámec, takže možná mírnou :roll:. Na konci června mi to vychází na 18-19tt :D

dana.dv
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 05.06.19 17:46

Nepořizovala jsem si nic těhotenského, chodím pořád pouze v šatech. Ideální střih - přestřihlé pod prsy.

chaela
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 2 inzeráty 05.06.19 17:48

Jakékoliv volné šaty. Nejpohodlnější, nejvzdušnější a pokud nemáš obr pupek, tak to pěkně zakryje.

Hoa Mai
Kelišová 6565 příspěvků 15 inzerátů 05.06.19 17:49
@Anonymní píše:
Mám docela nevšední otázku, mohla by jste mi některá poslat odkaz na trička, šaty, kraťasy, kalhoty, prostě oblečení, které je na léto a nepaříte se aniž by vám bylo vidět rostoucí bříško? :D prostě letní oblečení, které i zakrývá bříško?
pro zvědavé - prostě protože chci, nerýpejte se v tom, děkuji :kytka:

Mrkni se na šaty Victoria Grace. Jsou z velmi příjemného materiálu vhodného na léto a spousta z těch modelů má áčkový střih přestřižený pod prsy, takže bříško celkem spolehlivě zakryje. Přitom jdou nosit i po těhotenství na normální postavu.

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 05.06.19 17:52

Kup si takove ty šaty jak jsou nabírané pod prsy, to mírně bříško zamaskuje, ale v létě prostě břicho neschovas. Jinak třeba něco volnejsiho, přes břicho, upoutat pozornost na výstřih :D

Kajka9
Závislačka 4985 příspěvků 05.06.19 22:12

Já taky nepořizovala nic těhotenského a to jsme v 7tt už nedopla rifle…nosila jsem legíny a na konci léta jsme byla už před porodem… nosila jsem šaty od větnamců za pár kaček a pak mi nebylo líto že je to vytahané…některé se dokonce nevytahali a za pár kaček…těhotenské věci jsou šíleně předražené.. volné trička taky u větnamců a i teplákové kratasy… no tak s maskováním přeji hodně štěstí na mě to už známí poznali kolem toho 7tt naštěstí byla zima a ostatní o tom ani nevěděli ale v 18tt už jsme měla velké břicho

kve-tinka
Kelišová 5183 příspěvků 2 inzeráty 06.06.19 07:37

V prvním těhotenství - měla jsem těhotenské dvoje tepláky, jinak jsem nechtěla utrácet. Při druhém jsem si řekla, že na to prdím a že si pořídím těh. věci. Vše jsem koupila na bazárku, jak kalhoty, trička, šaty…samo, že jsem za ně nedala 30,–, ale +- kolem 400,–. Obě děti mám v létě, takže zimu/jaro jsem odchodila v těh. riflích a nemůžu si to vynachválit… už jsem „stará“ na legíny od ťongů a podobně.

Váš příspěvek
Reklama