Oblečení v zimě do šátku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Magi
Kecalka 421 příspěvků 31.08.10 12:31
oblečení v zimě do šátku

Holky, nedávno jsem na netu našla nějaké stránky, kde se prodávalo oblečení pro mimina nosící se v šátku či vaku. Byla to taková jakoby teplá kapsa, která obalila ten šátek a mimčo tak bylo v teple a tak podobně. Nemáte nějaký odkaz? Už to nemohu najít. Uvítám taky praktické rady a zkušenosti. Dík moc!

Reakce:
BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 31.08.10 12:47

Myslíš toto ?

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 31.08.10 12:48

branakdetem.cz, http://www.latkovky.cz/…-pro-noseni/

Asi jeste dite v satku a priblizne milion dalsich, zkus si na zbozi.cz zadat kapsa MaM.

Jinak na noseni v zime, nejlepsi je nosit pod bundou, ja nosila 6-8m pres zimu pod fleecovou mikinou propinaci a bundou, to jsem to jeste zapla, pak jsem poridila nosici bundu. Je potreba dbat na nozicky, protoze ty jak se moc nehybou a visi dolu, tak jsou nejvic na rane, takze dobre jsou vnene navleky,nekolikery ponozky. Pro dite i nosice jsou dobre vlnene oblecky, treba vlnena trika, kamase. Vlnena kukla pro dite, cepice maji tendenci se sesouvat a lezou z nich usi.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 31.08.10 14:55

Holky díky moc, nebyla jsem dnes schopná to vygooglit. Čicinko, děkuju za vlastní postřehy.

Asteria
Kecalka 392 příspěvků 20.01.11 11:32
Oblečení uvnitř šátku

A nešlo by dát miminko třeba do takovégho toho flízového fusaku do auta od emitexu a s tím ho dát do šátku? Nemám žádnou velkou bundu, pod kterou by se mi i se šátkem vešel a 1500 za ten návlek na šátek se mi zdá hodně peněz (nojo, nekoukala jsem se ještě do bazarů)

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 20.01.11 11:39

Já si nedovedu představit, jak se dá dítě ve fusaku v šátku správně napolohovat.
Podle mě to není možné.
Kapsa na nošení stojí nová do 1000Kč.
Použitá se dá sehnat klidně i za 600, chce to jen číhat

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 20.01.11 12:27

Taky si nedokážu představit mimčo ve fusaku i v šátku. Zkus manželovu bundu nebo nějaký second hand, to by nešlo? :think:

Asteria
Kecalka 392 příspěvků 20.01.11 12:38

jj, šlo a už jsem se dívala na aukro po tom MaM

Asteria
Kecalka 392 příspěvků 20.01.11 18:53

Dá se dát pod bundu nebo i dotoho MaM miminko, které leží v kolébce horizontálně? Nebo se budu muset naučit nějaký vertikální úvaz?

AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 20.01.11 21:07

Asterio když máš větší bundu tak jo :wink: Do té kapsy podle mně moc ne.
Zkus se někde ve slevách podívat po větší bundě a flísce, já jsem koupila v HM za 400 :wink:
Zezačátku jsem nosila mužovu bundu.
Nebo taky se dá kapsa ušít, pokud umíš nebo máš někoho šikovného, na tom Nošení dětí je i postup (na úvodní straně dole myslím).
A ještě zkus Fler :wink:

Asteria
Kecalka 392 příspěvků 25.01.11 11:10

A oblékáte miminko do šátku stejně, jak do kočárku? Včera jsem ho zkouššwla nosit venku pod manželovou budnou a připadalo mi, že mu bylo horko, že se opotil.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 25.01.11 22:20
Asteria píše:
A oblékáte miminko do šátku stejně, jak do kočárku? Včera jsem ho zkouššwla nosit venku pod manželovou budnou a připadalo mi, že mu bylo horko, že se opotil.

V žádném případě. Já vzala dítě v tom, v čem bylo doma, přidala flísový overálek, namotala šátek, oblékla na oba bundu a bylo. Vlastně ještě teplé ponožky navíc a samozřejmě čepici.
Nezapomeň, že ho hřeješ ty, šátek má taky navíc a nakonec ještě bunda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >