Reklama

Oblečení v zimě do šátku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Magi
Kecalka 421 příspěvků 31.08.10 12:31
oblečení v zimě do šátku

Holky, nedávno jsem na netu našla nějaké stránky, kde se prodávalo oblečení pro mimina nosící se v šátku či vaku. Byla to taková jakoby teplá kapsa, která obalila ten šátek a mimčo tak bylo v teple a tak podobně. Nemáte nějaký odkaz? Už to nemohu najít. Uvítám taky praktické rady a zkušenosti. Dík moc!

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14934 příspěvků 31.08.10 12:47

Myslíš toto ?

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 31.08.10 12:48

branakdetem.cz, http://www.latkovky.cz/…-pro-noseni/

Asi jeste dite v satku a priblizne milion dalsich, zkus si na zbozi.cz zadat kapsa MaM.

Jinak na noseni v zime, nejlepsi je nosit pod bundou, ja nosila 6-8m pres zimu pod fleecovou mikinou propinaci a bundou, to jsem to jeste zapla, pak jsem poridila nosici bundu. Je potreba dbat na nozicky, protoze ty jak se moc nehybou a visi dolu, tak jsou nejvic na rane, takze dobre jsou vnene navleky,nekolikery ponozky. Pro dite i nosice jsou dobre vlnene oblecky, treba vlnena trika, kamase. Vlnena kukla pro dite, cepice maji tendenci se sesouvat a lezou z nich usi.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 31.08.10 14:55

Holky díky moc, nebyla jsem dnes schopná to vygooglit. Čicinko, děkuju za vlastní postřehy.

Asteria
Kecalka 392 příspěvků 20.01.11 11:32
Oblečení uvnitř šátku

A nešlo by dát miminko třeba do takovégho toho flízového fusaku do auta od emitexu a s tím ho dát do šátku? Nemám žádnou velkou bundu, pod kterou by se mi i se šátkem vešel a 1500 za ten návlek na šátek se mi zdá hodně peněz (nojo, nekoukala jsem se ještě do bazarů)

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 20.01.11 11:39

Já si nedovedu představit, jak se dá dítě ve fusaku v šátku správně napolohovat.
Podle mě to není možné.
Kapsa na nošení stojí nová do 1000Kč.
Použitá se dá sehnat klidně i za 600, chce to jen číhat

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 20.01.11 12:27

Taky si nedokážu představit mimčo ve fusaku i v šátku. Zkus manželovu bundu nebo nějaký second hand, to by nešlo? :think:

Asteria
Kecalka 392 příspěvků 20.01.11 12:38

jj, šlo a už jsem se dívala na aukro po tom MaM

Asteria
Kecalka 392 příspěvků 20.01.11 18:53

Dá se dát pod bundu nebo i dotoho MaM miminko, které leží v kolébce horizontálně? Nebo se budu muset naučit nějaký vertikální úvaz?

AnastazieB
Echt Kelišová 8323 příspěvků 20.01.11 21:07

Asterio když máš větší bundu tak jo :wink: Do té kapsy podle mně moc ne.
Zkus se někde ve slevách podívat po větší bundě a flísce, já jsem koupila v HM za 400 :wink:
Zezačátku jsem nosila mužovu bundu.
Nebo taky se dá kapsa ušít, pokud umíš nebo máš někoho šikovného, na tom Nošení dětí je i postup (na úvodní straně dole myslím).
A ještě zkus Fler :wink:

Asteria
Kecalka 392 příspěvků 25.01.11 11:10

A oblékáte miminko do šátku stejně, jak do kočárku? Včera jsem ho zkouššwla nosit venku pod manželovou budnou a připadalo mi, že mu bylo horko, že se opotil.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 25.01.11 22:20
Asteria píše:
A oblékáte miminko do šátku stejně, jak do kočárku? Včera jsem ho zkouššwla nosit venku pod manželovou budnou a připadalo mi, že mu bylo horko, že se opotil.

V žádném případě. Já vzala dítě v tom, v čem bylo doma, přidala flísový overálek, namotala šátek, oblékla na oba bundu a bylo. Vlastně ještě teplé ponožky navíc a samozřejmě čepici.
Nezapomeň, že ho hřeješ ty, šátek má taky navíc a nakonec ještě bunda.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >