Oblečení vel. 46/48

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
shaunovecka
Kecalka 121 příspěvků 04.04.19 09:50
Oblečení vel.46/48

Dobrý den,

Zároveň se omlouvám, že píšu sem.
Není zde někdo ochotný, kdo by měl oblečení ve vel.46/48?
Případně i oblečení na dcerku. Aktuálně nosí vel.98. Něco i vel.104.
Bohužel jsem zůstala s dcerou sama.
Téměř všechny mé úspory jsem dala za nájem a kauci. A za nějaký nábytek z druhé ruky.

Předem Vám moc děkuji.
Přeji hezký sluneční den. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lychee13
Závislačka 3178 příspěvků 04.04.19 09:58
@shaunovecka píše:
Dobrý den,

Zároveň se omlouvám, že píšu sem.
Není zde někdo ochotný, kdo by měl oblečení ve vel.46/48?
Případně i oblečení na dcerku. Aktuálně nosí vel.98. Něco i vel.104.
Bohužel jsem zůstala s dcerou sama.
Téměř všechny mé úspory jsem dala za nájem a kauci. A za nějaký nábytek z druhé ruky.

Předem Vám moc děkuji.
Přeji hezký sluneční den. :kytka:

Partner Vás vyhodil z domu,že nemáte oblečení?

shaunovecka
Kecalka 121 příspěvků 04.04.19 10:04

@Lychee13
To samozřejmě ne. Ale vzala jsem jen nejnutnější věci. Stěhoval nás kamarád. A přestěhovala jsem se do jiného města. Principem pro mně bylo, abych vzala hlavně nejnutnější věci pro dceru. A pro sebe jsem vzala pár kusů oblečení. Stěhovala jsem se narychlo, když byl přítel v práci.
Prostě s ním už se to nedalo vydržet. Zjistila jsem i že má poměr s kolegyní z práce.
A teď mi nebere mobil. Chtěla jsem si přijet pro zbytek věcí. Ale neodepisuje ani na facebooku, bohužel. A klíče už nemám, protože ty jsem mu nechala ve schránce. On věděl, že chci od něho odejít, ale nevěděl kdy.

lasička1
Echt Kelišová 8235 příspěvků 04.04.19 10:05

@shaunovecka Také oblečení nekupuji každý měsíc.Pokud nyní padly všechny úspory na kauci a nábytek,tak příští měsíc už bude lépe…a za další měsíc už můžeš nakoupit oblečení.Z druhé ruky jsou za pakatel.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 04.04.19 10:10

@shaunovecka když byl v práci, měla jsi relativně slušný časový prostor pro sbalení věcí, i svých…Navíc důvodem rozchodu je jeho nevěra, nikoli třeba násilí. Takže úplně nechápu tvůj chvat :nevim:
A jinak ano, oblečení z druhé ruky je dnes za pakatel, za měsíc si pořídíš něco, co ti opravdu sedne.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 04.04.19 10:15

To byl zbytečně ukvapený útěk, když je důvod jen jeho nevěra :nevim: Počkej, až bude doma, zazvoň na něj a vem si zbytek svých věcí. Není důvod žebrat. Jsou lidi, kteří pomoc skutečně potřebují.

shaunovecka
Kecalka 121 příspěvků 04.04.19 10:16

@lasička1
Jsem na facebooku v pár skupinek, kde se prodává oblečení z druhé ruky, ale za pakatel mi to nepřijde. Když i za použité tričko chce někdo i 200,– i více. A přitom to nějak značkové věci nejsou. Neberte to, ale zle. Samozřejmě tyto skupinky sleduji. Nejdříve musím našetřit. Mám jen RD a přídavky. A chlap slíbil, že mi bude na dceru posílat 2000,–
Do toho sháním brigádu. Viděla jsem na fb roznášení letáků, tak to bych mohla dělat i s dcerou. Paní se mi má do víkendu ozvat.

freeport
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 04.04.19 10:16

@shaunovecka oblečení bych ti dala ráda, jen mám 36-38 vel.

anupati
Kelišová 6989 příspěvků 04.04.19 10:18

@shaunovecka A odkud jsi. Zlin platí? Zrovna jsem tuhle velikost vyřazovala po dceři. A dala švagrové, ať si něco vybere, zbytek dá do textilního kontejneru. Tak ji můžu říct o nějaký trika, něco ještě mám. Ted na léto věci určitě, i nějaké sandálky použité, pokud budeš mít zájem. Můžu i přebrat trika po sobě, chystala jsem se na to, po těhu mám kolem 44 a elastické, to snese vše… Do Zlína jezdím do práce…

Příspěvek upraven 04.04.19 v 10:20

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 04.04.19 10:19

@shaunovecka u nás jsou second handy, kde pořídíš kus za 30, 40 korun :think: A viděla jsem je i v jiných městech :think: Navíc si ušetříš poštovné.
Taky mám velikost menší, tak nemám co darovat. Ale ono to není jen o velikosti, ale i typu a tvaru postavy…

Titty
Echt Kelišová 8291 příspěvků 04.04.19 10:24

@shaunovecka můžeš se zkusit zeptat v této diskuzi:

https://www.emimino.cz/…avka-144074/

Ráda bych ti něco poslala, ale mám jinou velikost a dětské oblečení o hodně větší.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 04.04.19 10:27

@shaunovecka ahoj, mám krásné šaty na chladnější období a úžasnou sukni na jaro, byla i drahá velice, já teď kvůli zdravotním problémům hodně zhubla. Pošli mi adresu, pošlu Ti to. I oblečky nějaké pěkné. Akorát teď jdu na operaci tak na poštu bych s tím někoho poslala až tak za dva tři týdny, až se trochu zvetím. Drž se, znám to. Musíme se podporovat, holky. :mavam:

Titty
Echt Kelišová 8291 příspěvků 04.04.19 10:28

Jinak myslím, že ty pochyby a trochu jízlivé poznámky na zakladatelku nejsou nutné. Vždyť vás nikdo nenutí jí cokoliv posílat. Navíc nežádá o peníze, ale o obnošené oblečení.
Bude mít teď spoustu jiných starostí a výdajů, než utrácet za oblečení. Pokud bych měla stejnou velikost, opravdu moc ráda nějaké věci pošlu. Já už je nenosím, vyhodit je nechci, jsou ještě celkem pěkné…

shaunovecka
Kecalka 121 příspěvků 04.04.19 10:29

@Čičorečka To nebyl jediný důvod. Ale to by bylo na dlouhý příběh. A odejít jsem musela už jen kvůli dceři jsem musela sebrat odvahu, aby v tom nevyrůstala. Přítel se „občas“ i rád napil a potom byl agresivní.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 04.04.19 10:30
@Titty píše:
Jinak myslím, že ty pochyby a trochu jízlivé poznámky na zakladatelku nejsou nutné. Vždyť vás nikdo nenutí jí cokoliv posílat. Navíc nežádá o peníze, ale o obnošené oblečení.
Bude mít teď spoustu jiných starostí a výdajů, než utrácet za oblečení. Pokud bych měla stejnou velikost, opravdu moc ráda nějaké věci pošlu. Já už je nenosím, vyhodit je nechci, jsou ještě celkem pěkné…

přesně moje slova, já naopak jsem ráda, že to můžu dát někomu, kdo to ocení. Oblečení se prodává dost těžko.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama