Oblíbená dětská kosmetika, mýdlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tasa
Echt Kelišová 9208 příspěvků 03.02.12 08:45
Oblibena detska kosmetika_mydlo ap

Mate neco takoveho? Mydlo bych asi radeji tekute.

Nejnovější recenze z kategorie Dětská mýdla

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
alien21
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 03.02.12 08:48

Já pro prďolky nedám dopustit na kosmetiku Sebamed - je dost drahá, ale pokud máš možnost, aby ti ji někdo dovezl z Německa, tak tam je za poloviční ceny!

pomeranca
Extra třída :D 10705 příspěvků 03.02.12 08:48

sebamed mycí emulze
alverde mycí pěna
Nevím co myslíš a podobně, já mám ještě připravený na mimčo mandlový olej a krém na opruzeniny od alverde. Používala jsem na staršího sudocrem (dostala jsem dva vzorečky), ale došel, tak jsem koupila něco přírodního. Jinak nic.

werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 03.02.12 08:53

Johnosos koupel pro celé tělo i vlásky… na ten si nemůžu postěžovat ;)
Eurona taky není špatná značka ;)

alien21
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 03.02.12 09:02

Mně teda hlavně v porodnici sestry i dětská mudra upozorňovaly na to , abych nepoužívala Johnsons - prý se po tom často osypávají a obzvlášť je to nevhodný, když má někdo v rodině alergie nebo atopika… Malýmu dnes už budou čtyři a je pravda, že jednou jsem od někoho Johnsons dostala a fakt se osypal - to mu byly asi 2,5 roku…

elanaa
Nadpozemská drbna 28735 příspěvků 03.02.12 09:03

já jsem spokojená s kosmetikou Hipp a potom „obyčejnou“ Babydream z Rossmanna. Když si přečtu složení, jsou tam účinné a výživné látky na jednom z předních míst, na rozdíl od často renomovaných značek, kde se heřmánci, měsíčci, levandulové oleje atp. krčí až ke konci, vše bez barviv, konzervantů (ale to už je snad v dětské kosmetice aspoň standard).

jinak je fajn i třeba řada Nivea NutriSensitive (bílá), ale používám jen mycí gel

pomeranca
Extra třída :D 10705 příspěvků 03.02.12 09:04
verunela píše:
ahoj muzu prosim poprosit aby jste poslali hlas nasemu malemu Josefu Štěpánovskému
děkujuhttp://melnicky.denik.cz/…0120127.html

a to souvisí s kosmetikou? :think:

Neoenc
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 03.02.12 09:07

Cannaderm, Weleda

alusa11
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 03.02.12 09:09

Cannaderm, A-derma

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 03.02.12 09:12

Manufaktura :mrgreen:

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17534 příspěvků 03.02.12 09:14

ano, Exomega od A-dermy. Malá je atopička, takže i tuhle kosmetiku používáme sporadicky. Mýdlem ji myju jednou týdně, to stejné vlásky. Při výskytu exému promazávám denně, jinak není potřeba. Exomega máme všechno, tekuté mýdlo, šampon, krém. Je to dražší, ale vydrží dlouho.

tasa
Echt Kelišová 9208 příspěvků 03.02.12 09:22
verunela píše:
ahoj muzu prosim poprosit aby jste poslali hlas nasemu malemu Josefu Štěpánovskému

Ahoj, gratuluju k prckovi, je roztomilej. Ale neprijde mi OK takhle se snazit nekoho ovlivnovat, hrat by se melo fer.

Black_Orchids
Závislačka 3836 příspěvků 03.02.12 09:23
pomeranca píše:
verunela píše:

no jasně, i Josef přece něco musí používat :mrgreen:

tasa
Echt Kelišová 9208 příspěvků 03.02.12 09:23
pomeranca píše:
verunela píše:

Me to vadi, k cemu jsou takovyhle souteze, kdyz kazdej rozesle znamym, at za nej hlasujou.

tasa
Echt Kelišová 9208 příspěvků 03.02.12 09:23
Black_Orchids píše:
pomeranca píše:
verunela píše:
no jasně, i Josef přece něco musí používat :mrgreen:
:potlesk:
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >