oblíbené diskuze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 12.05.09 12:28
oblíbené diskuze

Omlouvám se, jestli už to tady někde je, ale odpověď jsem v žádné diskuzi nenašla :cry: - můžu si diskuzi nějak označit jako oblíbenou, abych jí vždycky nemusela hledat mezi všemi ostatními? Připojuji se z různých PC, takže uložit jako oblíbenou webovou stránku mi nepomůže… Díky

Reakce:
janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 12.05.09 13:50

A nechceš to řešit zapnutím tlačítka : Zapnout sledování reakcí k tomuto tématu :?:

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 12.05.09 14:18

Jo, to už jsem zkusila, ale ne vždycky mi ta zpráva přišla (teď třeba jo :) a navíc to neřeší můj problém, když budu chtít mít nějakou diskuzi snadno dostupnou, i když do ní nikdo zrovna nepřispívá (ale jsou tam třeba užitečné odkazy nebo něco takového)… Ale díky

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 12.05.09 15:26

Tak nic. Já si ještě někdy obnovuje diskuse podle Příspěvky od poslední návštěvy, ale nic lepšího nevím.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 12.05.09 15:39

ja bych taky moznost oblibenych diskusi uvitala, je opruz pokazde to znovu hledat. Dat si sledovani neni reseni, pokud se tam hodne pise, tak by ti chodilo x emailu denne.
Monetalne to resim tak, ze novy explorer ma moznost pri vypinani dat obnoveni vsech zalozek pri opetovnem spusteni exploreru- ale to musis mit svuj soukromej comp.

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 12.05.09 19:34

Taky se primlouvam!

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 12.05.09 19:36

Já si na „obsah fóra eMimino“ dám zobrazit „vaše příspěvky“ a vyjedou mi všechna témata do kterých jsem kdy přispívala. Pokud je tam nový příspěvek, který jsem nečetla zobrazí se ta diskuze nahoře s oranžovou značkou… Bohužel se tak nezobrazují diskuze, které zakládají anonymní uživatelé, jinak si tak všechny diskuze do kterých jsem přispěla spolehlivě pohlídám…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >