Obličej v placentě

Anonymní
15.9.21 12:21

Obličej v placentě

Zdravím :mavam:
Byly jsme na ultrazvuku ve druhém trimestru a miminko za celé vyšetření neukázalo obličej, mělo ho zabořený v placentě. Nemáme tedy vyšetřený obličej a já se bojím co by to mohlo znamenat. :( Měl to tak také někdo z vás a je miminko v pořádku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
652
15.9.21 12:37

No znamená to to, že se prostě neukázalo a doktor koukne na obličej příště 😃 já jsem tak měla dlouho u malého nevyšetřené nohy. Klid, všechno bude v pohodě 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3100
15.9.21 14:09

Jeee a já myslela, že jsi po porodu videla na placentě zobrazenej obličej, už jsem se těšila na psycho téma :P

A k dotazu - co by to mělo znamenat? Nic. Hod se do klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
15.9.21 15:14

Dítko bude jednou rádo hrát na schovku :) Klid, ukáže se příště. A nebo ne a chce vás přřekvapit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
15.9.21 16:01

Taky nám nešel vidět, proste byl blbě otočený, na prvním ho měl, takže zmizet nemohl :mrgreen:, neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
22.10.21 22:11

Ja ho za cele tehotenstvi skoro nevidela. Uz jsem si i rikala, aby z toho nemel sisatou hlavu, jak je porad nekde zaboreny. No… uvidime za tri tydny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
23.10.21 18:26

Na 2. screeningu šel obličej vidět. Ale cca ve 32tt, kdy se malý otočil hlavičkou dolů, tak má taky hlavičku připláclou na placentě. Mám ji totiž na přední stěně v DDS :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
23.10.21 18:37

Ano, má dcera měla vždy miminko zaborene obličejem v placente. Holcicka se proste styděla ukázat :) a narodila se princezna (podle mě samozřejmě ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2452
23.10.21 18:45

Zbamená to akorát to, že mělo obličej natočený tak, že nebyl vidět :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu