Obličejová jóga

10
2.2.21 03:40

Obličejová jóga

Zdravím, mám hromady pozitivních zkušeností s jógou. Úplnou náhodou jsem se dočetla, že existuje i obličejová jóga. Na mé pleti se podepsal nějaký ten rok stresu a to mně trápí… Zkusila jsem mnoho přípravků ale výsledky nikde… Co jsem četla na stránkách, tak údajně má až neuvěřitelné účinky. Viděla jsem i fotky předtím/potom ale nevím jestli tomu věřit… Tak bych se chtěla zeptat, jestli je tady někdo, kdo má s obličejovou jógou nějaké zkušenosti a pokud ano, tak bych byla ráda za nějaké doporučení na nějaké konkrétní cviky nebo sestavy. Předem děkuji za odpověď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1735
2.2.21 07:48

Je to vlastně jen sahani si na obličej. Prostě po linii vrásek jezdíš prstama, děláš si masáž. Od nosu k celu, pod očima, na bradě…vždy od středu ven. Ale prý se musí začít v době, kdy ještě žádné vrásky nemáš, nebo jen minimum. A dělat to pak po celý život. Prý to nefunguje tak, že by to vymazalo již existující vrásky, ale zamezi to jejich vzniku. Takže teoreticky můžeš začít kdykoliv, aby se ti nedělalo víc vrásek, než už máš. Ale ty stávající to nesmahe. Jestli to fakt funguje, ti neřeknu, nedělám a to dělat nebudu. A každý, kdo to propaguje, rekne, jak je to super, a že komu to nefunguje dělá to blbě nebo málo často.

Edit. Jo a taky ještě děláš různý xichty, aby se cvičily a zepvnily oblicejove svaly. To je aspoň sranda, když už nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.21 17:06

Ahoj,
přesně tak. Mám kolem sebe kamarádky co jí dělali poctivě měsíc každý den a výsledek neznatelný. Řekla bych, že je to hodně i o genetice člověka, každý máme jinou pleť, někdo hodně vrásek už ve 30 a jiná ve 40 má pleť úplně úžasnou a mladou. Jogu na obličej ber jako doplněk, ale aby jsi to dělala každý den musí tě to bavit. Dodržovala bych pitný režim to má na pleť velký vliv a taky jakou kosmetiku používáš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat