O.B. mini, nebo light days?

216
5.8.13 22:13

o.b.mini nebo light days

Ahoj maminky. Můžete mi poradit vy ktere mate zkušenosti, které z těchto dvou tamponu jsou lepší pro konec menstruace? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3138
5.8.13 22:18

Zkus a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2698
5.8.13 22:21

Mě osobně nejvíce vyhovují light days :nevim: Jsou delší než mini, ale taky teňoučké. Normal se mi nikdy nepodařily zavést. Musíš vyzkoušet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
5.8.13 22:34

Já používám po celou dobu jednu velikost a pak když MS končí vezmu intimku ;) ale asi bych zkusila ty light days neb ty mini jsou asi pro mladé slečny :think: já bych se bála že ten mini někde ztratím :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
5.8.13 22:57
@natyber píše:
Já používám po celou dobu jednu velikost a pak když MS končí vezmu intimku ;) ale asi bych zkusila ty light days neb ty mini jsou asi pro mladé slečny :think: já bych se bála že ten mini někde ztratím :lol: :lol: :lol:

Me je 25, a taky pouzivam jen tyhle mikro. Jednou mi dosly, tak mi dala segra ten OB maxi. Ty jo jak si to tam muze nekdo narvat? :mrgreen: :lol: :mrgreen: me to spravne nesedelo ani na xtej pokus, a za dve hodiny musel jit ven jak to strasne bolelo, a to mam menstruaci hooodne slabouckou, ze o ni kolikrat ani nevims za 3 dny je fuc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
5.8.13 23:01

@MiskaKosa no ona je každá ta pipka jinak prostorná a s věkem ztrácí pružnost :mrgreen: :mrgreen: já mám ty maxi a je to ok :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
5.8.13 23:08
@natyber píše:
@MiskaKosa no ona je každá ta pipka jinak prostorná a s věkem ztrácí pružnost :mrgreen: :mrgreen: já mám ty maxi a je to ok :lol:
:pankac: :pankac: :mrgreen: :lol: :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
5.8.13 23:45

:D Mě vyhovují O. B maxi :mrgreen: asi jí mám po dvou porodech hodně vytahanou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
6.8.13 17:07
@maminka189 píše: :D Mě vyhovují O. B maxi :mrgreen: asi jí mám po dvou porodech hodně vytahanou
:pankac: :mrgreen: :mrgreen: :lol: jj přesně tak :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
6.8.13 17:50
@maminka189 píše: :D Mě vyhovují O. B maxi :mrgreen: asi jí mám po dvou porodech hodně vytahanou

Nestraš mě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama