Obřízka v dospělosti

Anonymní
4.10.20 11:42

Obřízka v dospělosti

Je mi sice již přes třicet, ale zřejmě se nevyhnu obřízce. Mám větší žalud a předkožka často praská.
Ale co mě zarazilo, že spoustě žen se nelíbí, když má muž žalud venku. Některým to dokonce přijde vulgární.
Když pominu, že penis není rozhodující, což všichni víme, zajímá mě teď čistě ta vizuelní stránka. Opravdu to bude ženy pobuřovat, když třeba venku na nuda pláži, v sauně apod bude muž, který má žalud venku? Nějak nechápu, proc by mělo?
Děkuji za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.10.20 11:49

Nebojte, nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
1611
4.10.20 12:10

Uprimne receno si cizi penisy neprohlizim a i kdybych nahodou nejaky detailneji studovala, tak mi je celkem jedno, jestli ma ci nema obrizku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16873
4.10.20 12:13

Na nudapláži a v sauně ti nikdo na pinďu koukat nebude. Víš tvůj pinďa, je jen pinďa, není to střed vesmíru, nikoho nezajímá jestli má rolák nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
4.10.20 12:20

Přesněji je to tak, že se tam nikdo dívat nechce, ale realita je taková, že je to první místo, kam každému sklouznou samovolně oči…kdo si už co pomyslí, to si domysli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
4.10.20 12:27

By mě nenapadlo, že by to mohlo někoho pobuřovat. Ani že by to mělo vypadat vulgárně. Ani bych nepřemýšlela jestli líbí nebo nelíbí. A taky by mě nenapadlo, že by si o tom mohl kdokoli cokoli myslet. Prostě penis a tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
4.10.20 12:30

Náhodoooou, mne se naopak nelíbí ty schovaný. ;) Navíc říkáš, že Ti to způsobuje spíš bolest, jdi do toho!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
4.10.20 12:31
@VlhkySen píše:
Přesněji je to tak, že se tam nikdo dívat nechce, ale realita je taková, že je to první místo, kam každému sklouznou samovolně oči…kdo si už co pomyslí, to si domysli

Viď? Chlapi si ženský v sauně nepokrytě prohlížejí od hlavy k patám…)))))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 12:37

Tak já třeba patřím do té kategorie, že se mi to líbí i víc, než ten schovaný :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 12:38

Manžel má a nepoburuje mě to. Taky zdravotní důvod.

Anonym nebo smazat

• Citovat
  • Nahlásit
46
4.10.20 12:45
@Pajaja1 píše:
Viď? Chlapi si ženský v sauně nepokrytě prohlížejí od hlavy k patám…)))))))

Je to naprosto stejné i mezi chlapy ve sprše, na záchodech…každý čumí a v duchu poměřuje, hodnotí…samozřejmě i když nechce a vůbec ho to nezajímá…je to prostě podvědomá reakce mozku

Příspěvek upraven 04.10.20 v 12:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
4.10.20 12:55

Taky se přidám k tomu, ze zalud ve fusaku není až tak sexy, jak si všichni mysli. Bohužel v našich zeměpisných šířkách je to stále exotika, tak buď rad a neřeš to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 13:27

Ty argumenty že penis není střed vesmíru si nechte. Já to moc dobře vím a nejsem typ chlapa, co si myslí, že každýho zajímá jeho pták :D Ale jak tu už zaznělo, i ženy se kouknou, když mají příležitost. A mě jen zajímá, zda se více líbí obřezaný, či neobřezaný.

• Citovat
  • Nahlásit
5628
4.10.20 13:27

Normálního člověka to pobuřovat nebude. Bývalý partner je ze země, kde velka cast mužů jeho věku má obřízku, nikdy mi to nevadilo, možná i spíš naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 13:41

U chalapa, co mám doma, je mi putna, jak to má. V sauně nebo na nuda pláži mi víc vyhovuje bez obřízky, protože s ní je to moc odhalené a přijde mi to, jako kdyby měla ženská roztažený nohy. To na veřejnosti taky nepotřebuju vidět. Ale jako nepobouří mě to, většinou mi penisy můžu v sauně připadají spíš nehezký, takže se moc nekoukám..
Pokud máš zdravotní problém, tak do toho jdi..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama