Manželka partnera

Anonymní
3.10.20 20:22

Manželka partnera

Prosím anonymně.
S partnerem žijeme přes rok a čekáme spolu dítě. Zatím se nerozvedl, jeho manželka stále odkládá rozvod.
Přítel ji platí být, hlídá denně dítě. Ale co mě nejvíc dostává tak ze ji neřekl o dítěti co čekáme spolu

Nejradši bych se s ni sešla sama. Vo mi poradite?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60414
3.10.20 20:24

Že se do jejich vztahu nemáš plést.. Pro tebe to nejspíš dopadne tak jak tak blbě.. Mmchdm, kdyby mi exova baba volala nebo psala, poslala bych ji k šipku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
3.10.20 20:27

8o kdo si proboha muze udelat dite s nerozvedenym chlapem…jako ulet chapu, ale přivést do toho dítě, to mi hlava nebere. O motivech přítele, proč neřekne nic manželce bych popřemýšlela a zamyslela se nad sebou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
3.10.20 20:27

Tohle dopadne určitě skvěle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3723
3.10.20 20:28

Že sis špatně vybrala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5220
3.10.20 20:28
@Anonymní píše:
Prosím anonymně.
S partnerem žijeme přes rok a čekáme spolu dítě. Zatím se nerozvedl, jeho manželka stále odkládá rozvod.
Přítel ji platí být, hlídá denně dítě. Ale co mě nejvíc dostává tak ze ji neřekl o dítěti co čekáme spoluNejradši bych se s ni sešla sama. Vo mi poradite?
Že sis s ním neměla pořizovat dítě dokud nemá doresenou minulost. :zed: A to dítě co denně hlídá není jeho?

Příspěvek upraven 03.10.20 v 20:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
3.10.20 20:29

Nevim proc by o tom mela jeho manzelka vedet? A ze funguje jako tata je prece super i pripadne pro tebe do budoucna, kdyby vam vztah nevysel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
3.10.20 20:34
@Anonymní píše:
Prosím anonymně.
Přítel ji platí být, hlídá denně dítě. Ale co mě nejvíc dostává tak ze ji neřekl o dítěti co čekáme spoluNejradši bych se s ni sešla sama. Vo mi poradite?

Že nebudeš nejostřejší tužka v penále :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
3.10.20 20:36

Tak hlídat své dítě nemůže, ale hlásit manželce, že čeká dítě s jinou musí? :roll: Byt tebou držím hubu a krok. Už jen proto, že sis začala se ženatým :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2980
3.10.20 20:38

Úplně stejný příběh mám v okolí. Taky si pořídil s milenkou plánované dítě, doma manželku a dvě děti. Sháněli byteček a plánovali budoucnost, pak se to doma provalilo a místo aby zdrhal za milenkou, zůstal u manželky a na milenku se vybodl. Jezdí jednou za čas za miminkem a platí alimenty, do toho ji stihl ještě jednou při návštěvě oprchat, přičemž ona otěhotněla podruhé, ale to už ji poslal na potrat.
Dal jí jasně najevo, že zůstává s manželkou, ona je sama s dítětem a totálně na dně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9508
3.10.20 20:39

Ano, s manželkou si nejspíš nerozumí, jsou spolu jen kvůli dětem a on určitě chce co nejdřív rozvod, ale manželka to blokuje… Nebo se pletu?

Manželka o tobě nejspíš neví, takže vlastně čekáš dítě s milencem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
3.10.20 20:40

Nebudu soudit… Sama jistě víte, že to nebylo rozumné. Nemůžete vůbec, vůbec nic jiného než čekat a doufat, že to pro vás dobře dopadne…Kdyby se mi ozvala milenka mého manžela, tak s ní vyběhnu okamžitě a vy se ponížíte v očích vašeho přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
3.10.20 20:41

Nemas si delat dite s zenacem, ti co rozvod odkladaji se zpravidla rozvadet nechtějí. Ze to odklada manzelka je jedno, kdyz bude chtit, tak stačí aby zadost podala jedna strana. A ze hlídá vlastni dite ho jenom slechti, tam vidis za problem co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24049
3.10.20 20:43

Pročpak nepoda návrh na rozvod sám, když už rok žije jinde, s jinou a chce další dítě? Na péči o dítě se podílí, nejspíš má slušné vztahy, tak proč už to dávno nenarovnal? Pořád mají společný majetek, dluhy.. Jí do tebe a dítěte nic není. Proč by to měla vědět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.20 20:43

Zakladatelka

My spolu žijeme, jakmile něco mezi byli ihned ji to oznámil a odstěhoval se.
Nejsem žádná tajná milenka, znám se s rodinou. Všichni se na vnouče těší.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama