Očistky a šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 07:39
očistky a šestinedělí

Jsem dva týdny po porodu sc. Nevím, jestli je to v pořádku, ale… vložku mám téměř čistou a vždy 2× za den zakrvácím a to docela dost, že si musím vždy vyměnit vložku a pak zase nic…Vím, že tělo se má čistit 6 týdnů, ale takto???Při porodu před dvěma lety jsem jen špinila, ale nyní je to krev :nevim:

Přečtěte si článek: Menstruace po porodu, kdy přijde?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 26.09.14 08:04

Na očistky už si moc nevzpomínám, ale taky ze mě odcházely nárazově. Mám takové i MS.

CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 08:11

Je to různé, neznervoznuj se. Nejběžnější je, že očistky vycházejí v několikahodi­nových intervalech navázaných na kojení. Tam je to skoro pravidlo, že dítě dáš k prsu, ono začne sát a z tebe jdou očistky… holt příroda je nechutná :mrgreen:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 08:27
@Anonymní píše:
Jsem dva týdny po porodu sc. Nevím, jestli je to v pořádku, ale… vložku mám téměř čistou a vždy 2× za den zakrvácím a to docela dost, že si musím vždy vyměnit vložku a pak zase nic…Vím, že tělo se má čistit 6 týdnů, ale takto???Při porodu před dvěma lety jsem jen špinila, ale nyní je to krev :nevim:

po kazdym porodu to bude ruzne takze se nijak nestresuj :pankac: mas 6 tydnu na to aby jsi byla uplne ok po tehle strance takze tomu dej cas a nech to byt :pankac: ja to taky mela u kazdeh porodu jinak ;)

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 26.09.14 08:41
@CokeLady píše:
Je to různé, neznervoznuj se. Nejběžnější je, že očistky vycházejí v několikahodi­nových intervalech navázaných na kojení. Tam je to skoro pravidlo, že dítě dáš k prsu, ono začne sát a z tebe jdou očistky… holt příroda je nechutná :mrgreen:

Jsem se po ranu zase pobavila :pankac: :pankac: :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 26.09.14 09:08
@Anonymní píše:
Jsem dva týdny po porodu sc. Nevím, jestli je to v pořádku, ale… vložku mám téměř čistou a vždy 2× za den zakrvácím a to docela dost, že si musím vždy vyměnit vložku a pak zase nic…Vím, že tělo se má čistit 6 týdnů, ale takto???Při porodu před dvěma lety jsem jen špinila, ale nyní je to krev :nevim:

jo, je to normální.. u mě i týden nic, pak se spustí :think: je to otrava, ovšem ono to jednou skončí :mrgreen:

andulik8
Kecalka 413 příspěvků 26.09.14 10:54

To ja se cistila 8 tydnu. A jenom krev. Byla bych v klidu. Kazda to mame jinak :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 02:27
Hlen na konci ocistku

Dobry vecer, nemate zkusenost s koncem ocistku jako hlen? Vlozku mam cely den cistou, ale parkrat (hlavne po noci) mam na papire nazloutly hlen (prirovnala bych to k hlenu z nosu - pardon), jsem 5 tydnu po porodu cisarem a dr budu volat, abych se objednala na kontrolu po sestinedeli..nic m neboli, nepali, nesvedi, bricho taky ok, tak me to docela znervoznuje. Po prvnim porodu bylo vse ok a uz si nepamatuju na ten samy zaver cisteni :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 9328 příspěvků 33 inzerátů 28.03.18 06:59
@Anonymní píše:
Dobry vecer, nemate zkusenost s koncem ocistku jako hlen? Vlozku mam cely den cistou, ale parkrat (hlavne po noci) mam na papire nazloutly hlen (prirovnala bych to k hlenu z nosu - pardon), jsem 5 tydnu po porodu cisarem a dr budu volat, abych se objednala na kontrolu po sestinedeli..nic m neboli, nepali, nesvedi, bricho taky ok, tak me to docela znervoznuje. Po prvnim porodu bylo vse ok a uz si nepamatuju na ten samy zaver cisteni :nevim:

Ano, u prvniho jsem mela dlouho zluty hlen. Vse bylo ok. Ale dr mi delala stery, pro jistotu.

Barušenko
Stálice 67 příspěvků 28.03.18 09:53
@Anonymní píše:

Tak já to měla taky nárazově, později jsem i 4 dny nic na vlozce neměla a pak zase, tak jswm z toho byla otrávená. Každopádně já to měla taky asi 8 týdnu, sice malinko, ale přece, ale po těch šesti týdnech jsem zahučela do vany a prděla jsem na to. A doktorka říkala, ze ty očistky jsou v pořádku i po tom šestinedělí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 21:47

Měl někdo jen krátké očistky a rychlou rekonvalescenci? Nebo to fakt teče 6 týdnů a z toho nejméně 2 týdny silně? to mě fakt děsí

Celeste97
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 31.07.18 21:49

Já měla nejsilnější očistky první 3 dny, pak to sláblo a do 14 dní stačila intimka :palec: Za to šití mě bolelo ještě 3týdny po porodu :lol:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 31.07.18 21:51

U mě trvaly tři týdny… prvních 10 dni bylo dost, pak to slablo… nakonec ještě zhruba týden velmi slabé spineni akorát na intimku… včera jsem byla pět týdnu po porodu a úplná pohoda, takže je to fakt individuální ;) a nedes se, ony jsou pak jiné starosti než řešit ocistky, to beres tak nějak jako automat, když se staras o mimco :)

Annabela11
Závislačka 3247 příspěvků 31.07.18 21:52

@Celeste97 Tak mě jizva po síti bolí i skoro 3toky po…

Celeste97
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 31.07.18 21:54

@Annabela11 Jeežiš 8o To si nedovedu představit, mě to bolelo dost, cpala sem se Paralenem už od prvního dne :roll: a to sem měla jen pár stehů. To není moc normální že to bolí tak dlouho ne? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >