Očkování a sport

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
8.1.22 21:09

Očkování a sport

Zdravím mám dotaz včera jsem byl na očkování a krom lehké bolesti ruky mi nic není, myslíte, že mužu zkusit jít zítra do posilovny? A jak jste to měli vy ostatní naockovaní se sportem? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3973
8.1.22 21:25

Ja sportovala hned druhy den a v pohode, jen jsem to moc neprepinala. Takze bych na tvem miste klidne sla, ale vynechala bych posilovani vrsku a spis jela jen nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11666
8.1.22 21:47

Mně řekl doktor 3 dny klidový režim. A já tedy měla od 3.dne velké bolesti, nezvedla jsem ani třináctikilovou dceru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
8.1.22 22:02
@Pavkoo23 píše:
Zdravím mám dotaz včera jsem byl na očkování a krom lehké bolesti ruky mi nic není, myslíte, že mužu zkusit jít zítra do posilovny? A jak jste to měli vy ostatní naockovaní se sportem? Děkuji za odpověď.

Určitě jdi do posilovny. Tím nemůžeš nic zkazit. Budeš mít svaly jako Rambo a holky se udělaj hned, jak tě uvidí. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1012
8.1.22 22:09

No, spíš bych tomu ještě den dva dala, případně zvolila třeba procházku v přírodě.. mně teda bylo blbě několik dní, rozhodně to nebylo na žádné sportování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
12243
8.1.22 22:56
@Pavkoo23 píše:

Třetí den je ok, pokud se budeš cítit poho i ty. Na třetí dávce očko jsem byla ve středu, v pátek jsem byla cvičit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat