Setkání s očkováným a krvácení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
91
8.1.22 10:59

Setkání s očkoványm a krvácení

Stalo se někomu, že při styku s čerstvým očkoványm, krvacel z nosu?

Jde o to, že jsem v životě nekrvacela z nosu. Nemám nemoc. Minulý měsíc jsem přijela ke kamarádce a ta byla necelé 2 dny očkovaná Covid vakcínou. A v noci jsem začala silně krvácet z nosu. Nebyla to rýma, tekla mi krev.

Nejsem žádný antivax, jsem těhotná. Ráda bych ji znovu navštívila ale zase to pasuje že bude den po další dávce. Mám strach o Mimi. Stalo se to taky někomu??

Blbe kecy si odpuste. Znovu a znovu nejsem Antivax a prehanane se nesleduji! Piste prosím jen ti, kteří mají s tím zkušenost. Dekuji

Příspěvek upraven 08.01.22 v 11:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2142
8.1.22 11:04

: :roll: :roll: :roll: Vážně někdo dává takové ne/souvislosti dohromady? Nějak mně nenapadá, co bys od ní měla chytit.. To očkování?
Chápu strach o dítě, možná i přehnaný.. ale tohle ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
8.1.22 11:04

V těhotenství mi tekla krev z nosu často. Jednou i snad 20 min, už sem přemýšlela, že pojedu na pohotovost. Předtím se mi to taky nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
8.1.22 11:07

Dej si hadr na hlavu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
8.1.22 11:07

To bude tím těhotenstvím, kromě těchto věcí to u některých mívá za následek i horší myšlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11768
8.1.22 11:08

Já zase krvácím z očí. Když čtu něco takového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35701
8.1.22 11:11
@Midliva píše:

Jde o to, že jsem v životě nekrvacela z nosu. Nemám nemoc. Minulý měsíc jsem přijela ke kamarádce a ta byla necelé 2 dny očkovaná Covid vakcínou. A v noci jsem začala silně krvácet z nosu. Nebyla to rýma, tekla mi krev.

Nejsem žádný antivax, jsem těhotná. Ráda bych ji znovu navštívila ale zase to pasuje že bude den po další dávce. Mám strach o Mimi. Stalo se to taky někomu??

Blbe kecy si odpuste. Znovu a znovu nejsem Antivax a prehanane se nesleduji! Piste prosím jen ti, kteří mají s tím zkušenost. Dekuji

To je strasne a pritom je to uz upravene. Citujte, dam, takové perly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
8.1.22 11:14

Promiň, ale blbě tady kecáš jen ty. Chápu, že jsi těhotná a hormony, ale trochu rozumu by to chtělo. Příště bys mohla založit diskuzi, že jsi začala rušit signál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10858
8.1.22 11:16

Doufám, že po porodu s tebou bude minimálně celé šestinedělí někdo svéprávný, už kvůli tomu dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
8.1.22 11:18
@vokishka píše:
To je strasne a pritom je to uz upravene. Citujte, dam, takové perly.

Bylo tam to stejný, akorát přidala jeste ten poslední odstavec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4417
8.1.22 11:18
@Midliva píše:

Nejsem očkovaná, nechci to, ale tohle je fakt moc. To souvislost mít nebude. V celém mém dospělém životě, mi nikdy krev z nosu netekla, jen v těhotenství. Lekla jsem se teda taky. Vylezla z toho anémie, nedostatek železa. Netrap se zbytečně. Nahlas toto doktorovi, nech si krev vyšetřit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66424
8.1.22 11:24

@Midliva nejsi antivax, ale uvažujes jako malé mimino 🤣 🤣 🤣 fakt bych někdy chtěla live
Potkat někoho, kdo má takhle vymyty mozek :mrgreen: nevěřím tomu, že to někdo může myslet vážně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13063
8.1.22 11:25
@Midliva píše:

Nejsem žádný antivax, jsem těhotná. Ráda bych ji znovu navštívila ale zase to pasuje že bude den po další dávce.Mám strach o Mimi. Stalo se to taky někomu??

To nemyslíš vážně, že ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22216
8.1.22 11:31

Úžasný fakt lidem z covidu hrabe, ale tak když to vezmu vážně tak jinak zakladatelko slyšela jsi někdy o krevním tlaku? a když se ti zvedne tak ti může téct červená ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
8.1.22 11:32

Kamaradka je jedina ockovana v zemi, takze to krvaceni bude tim. Do te doby a od te doby jsi rozhodne zadneho ockovaneho potkat nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat