Očkování - část dávky ukápla

Anonymní
10.6.15 13:28

Očkování - část dávky ukápla

Byly jsme očkovat a stalo se, že lékařka - protože dcera hodně plakala - očkovala ve velké rychlosti a viděla jsem zřetelně že ji po vyjmutí z jehly vyšplíchlo na ruku sestry i dceřino body. Jak očkuje váš lékař, stává se vám to? Je to normální, že zůstane nějaké zbytkové množství, co toto způsobí? Možná nad tím moc přemýšlím, ale to množství, které se aplikuje do těla 0,5ml je minimální - kolik z toho může být takový šplíchaneček? Představa, že jsem uhradila ne zrovna levnou vakcínu a vlastně se bude míjet s účinkem mi moc radosti nedělá :think:
Anonym - doktorka sem chodí - díky. Neočkující prosím nekomentovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14974
10.6.15 13:33

Detem vždy trochu tekutiny vyteklo z nohy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
10.6.15 13:35

Sice neočkuji, ale i tak zkusím odpovědět: máš v podstatě pravdu: dávky jsou „naměřené“ tak, aby očkování bylo ehm účinné. jen mě zaráží, že dr nebyla schopná počkat, až se ti malá uklidní a pak teprve očkovat. jestli to byla první dávka (nevím, o jakou vakcínu se jedná, ale většinou je třeba více očkování),tak by to snad vadit tolik nemělo, když se pak podává posilující booster. ale odpovídám jako laik, třeba se ti ozve někdo, kdo této problematice rozumí víc. :kytka: tak snad neva, že jsem odpověděla, i když jsi od neočka odpovídat nechtěla :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
22501
10.6.15 13:38

Myslím, že by to vadit nemělo, kor když pak budou daklší dávky (nebo byly před tím)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.15 13:41

Pro upřesnění - jedná se o jedinou dávku…tak snad to nevadí…díky za odpovědi :kytka:
zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
1379
10.6.15 13:57

A co to bylo za vakcínu? Pokud máš obavy - napiš dotaz na :
petras@vakciny.net
Odpovídá celkem rychle ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
10.6.15 14:30
Jeste jsem ti chtela poradit:napis Petrasovi, odpovida docela rychle.At mas i odpoved odbornika.
@Anonymní píše:
Pro upřesnění - jedná se o jedinou dávku…tak snad to nevadí…díky za odpovědi :kytka:
zakladatelka
  • Nahlásit
  • Citovat
brko
10.6.15 14:33
@aleba píše:
A co to bylo za vakcínu? Pokud máš obavy - napiš dotaz na :
petras@vakciny.net
Odpovídá celkem rychle ;)

ted koukam, ze radim to samy :D jinak to budou asi meningokoky hadam

• Nahlásit
  • Citovat
23724
10.6.15 14:38

Vzala jsem stříkačku a jehlu, natáhla 0,5 ml, na látku odstříkla 0,1 ml a je z toho flek na 3 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.15 14:45

@danyk děkuji, to je pro mě erudovaná odpověď :mrgreen: :palec:

jinak jsem napsala i na ten mail, tak uvidíme, co a jestli pan odpoví :kytka:

zakl.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...