Očkováni covid - 20 let?

Anonymní
15.7.21 17:14

Očkováni covid - 20 let?

Dobrý den,
Je tu někdo, kdo se nechal očkovat v takovém věku? Hodně lidi v mem věku je proti a hodně pro, a já se stále nemohu rozhodnout. Pro své pohodlí a kvůli cestování bych se očkovat klidně nechala, ale na druhou stranu mám stále hodně protilátek. Jsem nerozhodna! ☺️ Jaký na to mate názor vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.7.21 17:17

Zda chces cestovat hodne tak ano, zda budes v cr a jen obcas nekam zustala bych u testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
15.7.21 17:18

Já jsem se očkovat nechala, je mi skoro 18 :D
Nevidím na tom žádné negativa, hradí to pojišťovna, nebudu se muset testovat a budu moct klidně cestovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
15.7.21 17:29

Je mi 27 a váhám stejně jako ty… Taky mám dost protilátek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
15.7.21 17:56

Nedala bych na rady ostatních, nebo co si myslí ostatní. Musíš se řídit svým vlastním instinktem. ;)
Mě 23, na mateřský a očkovat jsem se nechala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
15.7.21 18:03

@Darkandeep žádná negativa? A co třeba zdravi? Ty mladí ne přemýšlejí vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
421
15.7.21 18:18

Pokud mas protilátky, tak bych se zatím na to vyprdla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13045
15.7.21 18:21

Pokud mas protilatky, tak v zadnem pripade.

Je problem s tim pockat…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
15.7.21 18:23

Za pár týdnů mi je 19 a před pár dny jsem byl na druhé dávce. Nejde mi o covid, ale i tu svobodu. Je to fakt mnohem jednodušší, nechtěl jsem si nechat ujít léto. Teď jsme stanovat, někteří z. party očkování nejsou, jejich věc, beru jejich rozhodnutí, ale je to prostě složitější, řešit testy atd a to vlastne pro všechny z nás. Zrovna dnes jsme strávili dost času hkedanim testovacího místa. Za. mě je v tomhle očkování obrovský plus. A za ty dvě pětiminutové návštěvy nemocnice a jednodenní bolest ruky mi to stálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
15.7.21 19:04

Hele jestli nechceš při každé blbosti shánět testy (u nás je třeba čekačka 3 týdny). Nebo si kupovat zásobu samotestů (ani nevím jestli můžou být?), tak bych se nechala naočkovat. Já si ani protilátky nezjišťovala a s největší pravděpodobností jsem covid taky měla.

Pokud víš hodnoty zeptej se lékaře v centru co on na to (nebo praktika, pokud je informovaný)… Ale protilátky ti nikde neuznají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
15.7.21 19:20

Stav protilátek v určitém okamžiku nic neznamená - u každého klesají jiným tempem. Stejně tak ale člověk nemusí mít protilátky, ale bude ho chránit buněčná imunita.

Prosím, běžte se očkovat. Ať už tenhle koronanesmysl skončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2709
15.7.21 19:30

Mě v rozhodnutí hodně pomohlo par videí s Jiřím Beranem - dle mě opravdovým odborníkem, kterému jde opravdu o zdraví lidí a ne o profit. Ale samotné rozhodnutí je na tobě, nenech se nikým někam natlacit. Jen se, prosím, rozhoduj čistě podle zdraví a ne kvuli jednoduššímu cestování a obědu v restauraci. Kvůli takovým věcem se žádné zdravotní zákroky v normální době neprovádí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19966
15.7.21 20:14
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Je tu někdo, kdo se nechal očkovat v takovém věku? Hodně lidi v mem věku je proti a hodně pro, a já se stále nemohu rozhodnout. Pro své pohodlí a kvůli cestování bych se očkovat klidně nechala, ale na druhou stranu mám stále hodně protilátek. Jsem nerozhodna! ☺️ Jaký na to mate názor vy?

deti a mladi v zadnem případě, sleduji PharmDr Margit Slimakouvou na FB a dost se s jejimi nazory ztotoznuji

https://www.margit.cz/blog/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
15.7.21 20:57
@luckaa85 píše:
@Darkandeep žádná negativa? A co třeba zdravi? Ty mladí ne přemýšlejí vůbec

Beru to jako každou jinou vakcínu.. a na zdraví právěže myslím, očkování vyjde rozhodně líp než covid prodělat, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
15.7.21 21:01

Ja jsem očkovaná, ale vlastní dítě bych nedala. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu