Očkování Pfizer 12+

441
6.7.21 16:32

Očkování Pfizer 12+

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na názor na očkování dětí 12+ proti covid 19. Mám syna čerstvých 12 let a stále jsem na vážkách. Bojím se reakce v podobě Myokarditidy. Vím, že je to vzácná reakce, ale já jako dítě jsem si tímto onemocněním prošla a bojím se, aby k tomu neměl syn po mně sklon. Jak jste na tom vy? Necháte, nenecháte, vyčkáváte?
Je to ošklivá doba. Mít tak patent na to, co je správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6376
6.7.21 16:36

Jsem ráda, že nemám dítě v tomhle věku a nemusím to řešit. Můj názor je ten, že pro děti není covid smrtelný, tak proč by, se měly ockovat. Velká většina dítě měla mírný průběh. Ale samozřejmě, člověk pak uvažuje nad těma výhodama co očkování prinese :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15987
6.7.21 16:38
@hanisv píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na názor na očkování dětí 12+ proti covid 19. Mám syna čerstvých 12 let a stále jsem na vážkách. Bojím se reakce v podobě Myokarditidy. Vím, že je to vzácná reakce, ale já jako dítě jsem si tímto onemocněním prošla a bojím se, aby k tomu neměl syn po mně sklon. Jak jste na tom vy? Necháte, nenecháte, vyčkáváte?
Je to ošklivá doba. Mít tak patent na to, co je správně.

Zkus se pripojit tady https://www.emimino.cz/…ovat-432900/
Proc nova diskuse? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9838
6.7.21 16:40

Já děti nechala. Jsem toho názoru, že pokud se nenaočkují i děti, ti ostatní jsou očkování téměř zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
6.7.21 17:43

Ja treba nechapu ten vek.Proc zrovna 12+ takze 11ti lete se ockovat nesmi a 12 uz jo.Proc to nespustili pro vsechny deti treba 3+??ja teda deti nenecham.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
6.7.21 17:55

Moje dite uz ma prvni davku od patku. Bez reakce a v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
6.7.21 17:57
@cecetka píše:
Zkus se pripojit tady https://www.emimino.cz/…ovat-432900/
Proc nova diskuse? :nevim:

A není to jedno? Čemu to vadí? Já se taky kolikrát nechci probírat příspěvky, které jsou mimo téma nebo otvírat diskuzi se 120 stranama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721
6.7.21 18:00
@Lalav píše:
Ja treba nechapu ten vek.Proc zrovna 12+ takze 11ti lete se ockovat nesmi a 12 uz jo.Proc to nespustili pro vsechny deti treba 3+??ja teda deti nenecham.

Je to stanovené rozmezí. Musí v tom být systém. Myslím, že další budou od 8 let, od 4, a mimina nakonec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
6.7.21 18:09

Nikdy nikoho, dokud to nebude povinné, resp. dokud za nenaočkování nebudou sankce, které nebudeme schopni unést :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
6.7.21 18:10
@Lalav píše:

Popravdě taky mi to napadlo. Teď ale mluvil nějaký vakcinolog a říkal, že pro děti mladší 12 let bude vakcína upravená. S menším množstvím účinných látek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
6.7.21 18:11

@Taka my jsme s manželem očkovaný. Ale s malým prostě váhám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721
6.7.21 18:12
@hanisv píše:
Popravdě taky mi to napadlo. Teď ale mluvil nějaký vakcinolog a říkal, že pro děti mladší 12 let bude vakcína upravená. S menším množstvím účinných látek.

Je to logické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
6.7.21 18:13

@nototo děkuju za zastání. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
6.7.21 18:17
@Popeladym píše:
Je to logické.

Ano je. Je to tak se všemi vakcínami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15098
6.7.21 18:18

Já jsem taky váhala. Dceři bude na podzim 15 a jde na očkování příští týden. Ona si i sama řekla, že chce. Promýšlela jsem to ze všech stran, ale bydlíme v Praze a zde to riziko infekce bude vždy vyšší. Navíc bych si osobně nikdy neodpustila, kdyby COVID chytla a byla zrovna v té menšině dětí s doživotními následky. A pravděpodobnost, že ho chytne, je fakt vysoká. Proto už mi jako volba menšího zla přijde právě to očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat