Ockovani pri menstruaci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.11.21 11:57

Ockovani pri menstruaci

Ahoj vsem, bohuzel i me situace nuti se jit naockovat. Nejsem proti ockovani, ale tohohle se bojim strasne moc, mam v okoli pripady srazlivosti krve, mrtvicek v mladem veku, apod. Na druhou stranu me desi predstava, ze to chytne moje dite nebo i nekdo z nas, z rodiny uz nam zemreli dva clenove (vyssi vek). Kdyz o tom budu porad premyslet, nikdy se nedokopu, takze musim udelat razantni krok a jit bez registrace. Zajima me, zda mohu jit i v dobe menstruace, aniz bych se bala - sla jste takto nektera? Pripadne budu rada za doporuceni, cemu se vyvarovat, at me to nepolozi. Diky moc a prosim, nerozjizdejte tady debatu ano/ne, uz tak me to silene depta.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
265
27.11.21 12:10

Ano, můžeš jít i v době menstruace. Menstruace není kontraindikace. V den očkování, lépe i den po něm se vyhni alkoholu a zvýšené tělesné aktivitě. Pokud by jsi mela zvýšenou teplotu, tak Paralen nebo Brufen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4310
27.11.21 12:17

Klidový režim 2-3 dny, hodně pít. Vyhnout se alkoholu. Snažit se odpočívat, případně něco na teplotu. MS nevadí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4326
27.11.21 12:36

Radši počkej, spolužačka měla menses, ten ji pak silný tvral 12dni, musela ak brát i železo a byla úplně bledá. Její doktor to odesílal do nežádoucích účinků. Též ji řekli, že jít může…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36657
27.11.21 12:37
@Anonymní píše:
Ahoj vsem, bohuzel i me situace nuti se jit naockovat. Nejsem proti ockovani, ale tohohle se bojim strasne moc, mam v okoli pripady srazlivosti krve, mrtvicek v mladem veku, apod. Na druhou stranu me desi predstava, ze to chytne moje dite nebo i nekdo z nas, z rodiny uz nam zemreli dva clenove (vyssi vek). Kdyz o tom budu porad premyslet, nikdy se nedokopu, takze musim udelat razantni krok a jit bez registrace. Zajima me, zda mohu jit i v dobe menstruace, aniz bych se bala - sla jste takto nektera? Pripadne budu rada za doporuceni, cemu se vyvarovat, at me to nepolozi. Diky moc a prosim, nerozjizdejte tady debatu ano/ne, uz tak me to silene depta.

Obě (!) očkování jsem měla při menstruaci. :mrgreen:
Efekt to mělo hlavně, ten, že mi bylo blivno a vojanda se mě ptala, jestli neomdlím. A já, že možná jo, ale ne kvůli očku.

Jo a to druhou MS mi to šlouplo a byla pak slabší, což je ÚPLNĚ NORMÁLNÍ, nedělá to jen tohle očkovaní, ale i ledasjaká infekce, stres…

Příspěvek upraven 27.11.21 v 12:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5145
27.11.21 12:37

Ja bych při MS nešla. Zas tolik to nehoří, aby to pár dní nepočkalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
27.11.21 12:43

Mne byva spatne, obecne to beru jako klidový obdobi, kde odpocivam a nesportuju ani nedelam nic pro telo narocnyho, takze osobne bych sla az po :) (i u jinych typu ockovani)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.21 13:36

Tak jen info, kdyby treba nekdo hledal stejnou informaci - jsem tyden po ockovani, sla jsem pri konci menses, krome bolesti ruky a mirne unavy jsem byla v pohode;). Hodne jsem pila, opravdu bych piti nepodcenovala. Alkohol jsem tyden vynechala.

• Citovat
  • Nahlásit
25943
7.12.21 13:43
@Anonymní píše:
Tak jen info, kdyby treba nekdo hledal stejnou informaci - jsem tyden po ockovani, sla jsem pri konci menses, krome bolesti ruky a mirne unavy jsem byla v pohode;). Hodne jsem pila, opravdu bych piti nepodcenovala. Alkohol jsem tyden vynechala.

No vidíš to, nejhorší je smrt z vyděšení :hug:
Ono to s těmi nežádoucími účinky není tak horké.
Bolest ruky, únava, to jsou naprosto běžné účinky každé vakcíny, a ty joooo divoké, těch je fakt strašlivě málo. Jen se o tom hodně mluví a rozmazává se to, a v tom obrovském množství lidí, které se očkuje, to pak vypadá jako „docela dost případů“, to je celé ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat