Ockovani při ryme 3.měs. miminka

Anonymní
27.11.20 08:40

Ockovani při ryme 3.měs. miminka

Ahoj, dnes mi doktor oockoval moje 3 měsíční miminko. Říkala jsem ze má trochu rýmu. Prý rýma nevadí, dnes se již takto očkuje, nemá to vliv na průběh, vadilo by nějaké vážnější onemocnění. Chci se tedy zeptat Vás - co také mate děti očkováné při ryme - jak to snášeli? Děkuji 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61631
27.11.20 08:42

I zdravé blbě, takto malé bych při rýmě očkovat nedala.. Rozhodujes ty, jako rodič :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5565
27.11.20 08:44

I u dcery která byla naprosto v pořádku se v noci objevily horečky které nešly srazet. Něco si pozjistuj o očkování, tohle je prasarna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
27.11.20 08:46

Ahoj, pomalu vzdy kdyz malemu dali jakekoliv ockovani onemocnel, mudr rikala, ze jsme se bohuzel trefili do casu, kdyz byl oslabeny a zacinala u nej nejaka viroza, ktera ale nebyla na poslech znatelna.. me by mudra maleho nenaockovala pri ryme.. nevim, ale prijde mi jednani me doktorky v pořádku a jsem ráda, ze ma takovy prostup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
27.11.20 08:52

Naše doktorka taky říkala, že při rýmě očkovat nevadí, jenže člověk podle mne nikdy neví, co se z té rýmy vyklube (zánět středního ucha, dutin, průdušek?) Na druhou stranu jsou děti, co smrkají pomalu celou zimu. To ale není náš případ, takže já zásadně očkuju svoje děti naprosto fit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18830
27.11.20 08:55

Když má malá rýmu, automaticky volám, že je nemocná. Protože náš dr. očkuje taky i s rýmou. A synovec z toho měl dost problém. i když mu údajně říkali, že všichni dospělí doma jsou nachlazení nebo nemocní. Prostě neexistuje. Obvoďák mě taky s rýmou nenaočkuje. Proč to dělat dítěti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6027
27.11.20 08:56

Mě tady tvrdila doktorka, že při rýmě prý očkovat nevadí. Ale teď když nás zvali na očkování meningokoka, tak měl prcek vodnatou rýmu a to ještě fakt málo, tak očkovat odmítli. Byla jsem ráda. Jinak o očkování rozhoduješ ty, jako zákonný zástupce, tak se příště nenechej do něčeho natlačit, když s tím nejsi v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 08:59

Ani nevíte jak jsem teď na sebe naštvaná a vyčítám si to. Jestli se prckovi něco stane do smrti si to neodpustim. Slyšela jsem od jedné kamaradky ze ji doktorka taky říkala ze to při ryme jde. Ale když jsem videla jak jo očkuje, říkala jsem si ze jsme udelala chybu. Teď už to nejde vzít zpátky, tak mě prave zajímají ty reakce na ockovani. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
931
27.11.20 09:06

Tak malé neockuji ani bez rýmy. Věřím, že to bude u vás OK, ale pro příště si více nastuduj, poslední slovo máš ty a ne doktor. Držím palce 💖

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11930
27.11.20 09:07
@Anonymní píše:
Ani nevíte jak jsem teď na sebe naštvaná a vyčítám si to. Jestli se prckovi něco stane do smrti si to neodpustim. Slyšela jsem od jedné kamaradky ze ji doktorka taky říkala ze to při ryme jde. Ale když jsem videla jak jo očkuje, říkala jsem si ze jsme udelala chybu. Teď už to nejde vzít zpátky, tak mě prave zajímají ty reakce na ockovani. Dekuji

Je to blba situace, na takové doktory se musí trochu zostra. Kamaradcin pediatr je zase natlacil do dvou vakcín naráz. Taky podlehla a vycitala si to. Ale bylo to v pohodě a u vas bude taky. Ale musíš se obrnit a příště si stat za svym :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14750
27.11.20 09:13

Za mě určitě neočkovat. I pitomá rýma je pro imunitu zátěž a k tomu ještě očkování. My neočkovali na doporučení lékařky ani při zhoršeném ekzému. Teď si držte palce, ať je to ok a imunita se s tím nějak popasuje, příště ale přemýšlej dopředu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
27.11.20 09:15

NIKDY nenechám dítě očkovat ani při sebemenším nachlazení, ani když bude mít rýmu. Připojení na internet evidentně máš, tak si o tom něco (se zpožděním) načti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
27.11.20 09:19
@Anonymní píše:
Ani nevíte jak jsem teď na sebe naštvaná a vyčítám si to. Jestli se prckovi něco stane do smrti si to neodpustim. Slyšela jsem od jedné kamaradky ze ji doktorka taky říkala ze to při ryme jde. Ale když jsem videla jak jo očkuje, říkala jsem si ze jsme udelala chybu. Teď už to nejde vzít zpátky, tak mě prave zajímají ty reakce na ockovani. Dekuji

Hlavně si nic už zpětně nevycitej, máš to poučení do budoucna, chybama se člověk učí. A když bys měla být na někoho naštvaná tak na doktora ne na sebe. Myslí pozitivně, hod se do klidu a bude to dobré… Ještě se doporučuje homeopatikum tuším Thuya týden po očkování dávat z tak malých dětí, tak si to pro sichr třeba kup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8898
27.11.20 09:20

Zakladatelko, dnes už bych taky při rýmě dítě očkovat nenechala, ale jednou se to u nás stalo. A pro tvoje uklidnění - dítě mělo jen velmi mírnou reakci na očkování, žádné komplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 09:22

Děkuji za všechny podporující komentáře. Vím jistě ze příště to už také stoprocentně neudelam. Ještě bych se chtěla zepatat, za jak dlouho se tak mohou dostavit první reakce? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat