Očkování proti chřipce a covid

21.10.20 18:16

Očkování proti chřipce a covid

Hezký večer všem! Nemáte někdo ponětí, co by se mohlo stát ( pokud něco), když jsem dnes byla očkovaná proti chřipce a v následujících dnech se nakazila covidem? Manžel teď volal, že tři z jeho kolegů jsou pozitivní, je celkem riziko, že to má taky, tím pádem se bojím i já. Že by mě to třeba díky tomu očkování semlelo víc, když imunita z vakcíny ještě není aktivní ( i když je to na něco jiného)? Díky. Nějací lékaři se tu pohybují, snad hodí názor. Té svojí megeře kvůli toho volat nechci… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.10.20 18:47

Nevím, jestli ti odpovím na otázku, ale u nás podobná situace. V poledne jsem nechala dítěti naočkovat meningokoka, ve tři volal muž, že jim kolega právě oznámil svou pozitivitu. Za tři dny začal mít manžel příznaky a také pozitivní test, takže v době očkování dítěte už byl pravděpodobně pozitivní a infekční taky. Nestalo se naštěstí vůbec nic, dítě nemělo ani zvýšenou teplotu.

• Citovat
  • Nahlásit
21.10.20 18:55
@Anonymní píše:
Nevím, jestli ti odpovím na otázku, ale u nás podobná situace. V poledne jsem nechala dítěti naočkovat meningokoka, ve tři volal muž, že jim kolega právě oznámil svou pozitivitu. Za tři dny začal mít manžel příznaky a také pozitivní test, takže v době očkování dítěte už byl pravděpodobně pozitivní a infekční taky. Nestalo se naštěstí vůbec nic, dítě nemělo ani zvýšenou teplotu.

Díky za zkušenost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60858
21.10.20 23:38

@SibyllaTrelawney nesilela bych předem. Známá nám dnes řekla, že je její muž pozitivní, ona nakonec po testech taky.. Par dni před byla s prckem na vakcine a ten je úplně v pohodě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4032
21.10.20 23:41

Zdravím ne, nemělo by se dít nic zvláštního, vakcíny na chřipku jsou zvláště vyčištěné, některé i subjednotkové, je to malá „porce“ antigenů, jen taková „jednohubka“
nic to není

takže v poho, není předpoklad že by to jakkoliv ovlivnilo věci další

:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 07:47

@martina.se @Borrealis Super, díky! Já nepanikařím, jen mám respekt. Nejsem úplně neriziková skupina.
Hodně zdraví všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama