Odklad 1.hexa

Anonymní
17.10.20 20:23

Odklad 1.hexa

Zdravím holky,

mám dotaz, se 13.měsíčními dvojčaty máme očkování 26.10, nicméně ted se jim klubou 2 zuby najednou, jsou protivní, mají zvýšené teploty, průjem, špatně spinkají, do toho nás čeká stěhování na začátku listopadu. Kluci měli odloženou hexacimu nejdřív na 6.měsíc schéma 2+1, ale pořád do toho něco přišlo, čekali jsme i na imuno vyšetření, protože jak jim začaly růst zoubky, měli často zvýšené teploty a nevěděli jsme jestli je to ze zubu nebo co se děje, trvalo to i několik měsíců. No a ted se mi do toho nechce, jednak stěhování, pak ty teplotky, do toho covid, hodně lidi i v našem okolí jsou už nakažení, já sama jsem upozorněna svojí dr. abych se vyvarovala místům jako jsou obchodní centra, nemocnice apod (léčím se s roztroušenou sklerozou) a souvisí to úzce s imunitou. Jde mi o to, že chci po dr. opět odložit hexacimu po svátcích až se všechno zklidní, ale bojím se, že by mi dělala problémy…myslíte, že stěhování, teploty, nová stresová situace je dobrý důvod k odložení očko? Děkuji za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7888
17.10.20 20:44
@Anonymní píše:
Zdravím holky,mám dotaz, se 13.měsíčními dvojčaty máme očkování 26.10, nicméně ted se jim klubou 2 zuby najednou, jsou protivní, mají zvýšené teploty, průjem, špatně spinkají, do toho nás čeká stěhování na začátku listopadu. Kluci měli odloženou hexacimu nejdřív na 6.měsíc schéma 2+1, ale pořád do toho něco přišlo, čekali jsme i na imuno vyšetření, protože jak jim začaly růst zoubky, měli často zvýšené teploty a nevěděli jsme jestli je to ze zubu nebo co se děje, trvalo to i několik měsíců. No a ted se mi do toho nechce, jednak stěhování, pak ty teplotky, do toho covid, hodně lidi i v našem okolí jsou už nakažení, já sama jsem upozorněna svojí dr. abych se vyvarovala místům jako jsou obchodní centra, nemocnice apod (léčím se s roztroušenou sklerozou) a souvisí to úzce s imunitou. Jde mi o to, že chci po dr. opět odložit hexacimu po svátcích až se všechno zklidní, ale bojím se, že by mi dělala problémy…myslíte, že stěhování, teploty, nová stresová situace je dobrý důvod k odložení očko? Děkuji za názory.
Žádný důvod mít nemusíš. Prostě podepíšeš odklad.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
17.10.20 21:15

Stejně už se bude jednat o individuální očkovací algoritmus, takže to vyjde nastejno (nejvhodnější a doporučované období pro zahájení očkování již pominulo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama