Očkování proti chřipce a kojení

81
9.10.05 22:54

Očkování proti chřipce a kojení

Ahoj maminy,
nevíte, jak je to s kojením a očkováním proti chřipce? (naočkovat bych chtěla sebe, nikoliv dítko:). Dík za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1966
9.10.05 23:37

Ahoj,
právě jsem četla v páteční MF Dnes, že očkovat se mohou nechat i těhotné a kojící ženy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6847
9.10.05 23:48

Byla jsem se ockovat proti chripce. Rikala jsem sestre, ze se snazime otehotnet a ze je mozne, ze jsem tehotna, jestli to ockovani neublizi.. ona, rekla, ze ne. Ze se nechala ockovat jeji 40 leta dcera, ktera je tehotna… 8O takze to asi bude ok, i kdyz taky jsem tomu moc neverila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.10.05 08:55

Očkování proti chřipce

Ahoj zrovna jsem četla že v 1. trimestru je očkování kontraindikováno.
Ale taky jsem se dočetla, že lze očkovat miminka od 6. měsíců. Jsme volala naší dětské doktorce a ta mi řekla že až od roku a půl, takže má 10 měsíční dcera má smůlu. Máte někdo bližší informace o tom od kdy lze očkovat?

• Nahlásit
  • Citovat
007
111
14.10.05 09:11

Ahojky,
v MF Dnes psali, ze se mohou nechat naockovat tehotne i kojici zeny.
Klara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4055
14.10.05 09:44

Je opravdu důvod k panice, nebo se jen stát snaží zbavit starých zásob očkovacích látek proti chřipce ? Obě možnosti jsou ale dost drsný… :cry:
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
14.10.05 10:05

Holčiny, než začnete plašit, tak si přečtěte v dnešní MF Dnes na straně 6 názor vakcinologa a možná přehodnotíte svojí honbu za očkováním. Jinak já už několik let používám antivirotika proto chřipce, které mám z USA (v Čechách dlouho nebyla k dostání) a chřipku, kterou mívá někdo v rodině max 1× ročně spolehlivě zaženou. Takže bych spíše v:,–(ila na kvalitně zásobenou lékárničku, pokud samozřejmě nejste chronicky nemocné nebo nemáte chřipku 10× ročně.
Zatím proti chřipce odolná E. + 2 děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4055
14.10.05 10:57

Evčo mohla bys o tom napsat víc?
Já sek té MF dneska nedostanu :?
Dík
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
14.10.05 11:11
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4055
14.10.05 12:18

Evi dík, zní to tam docela rozumě, budu to muset asi vytisknout svojí matce, která mi denně neopomene připomenout, že bude konec světa… :twisted:
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama