Ockovani proti covidu 30+

Anonymní
9.6.21 15:32

Ockovani proti covidu 30+

Dobry den, stale vaham, zda se mam dat ockovat. Jak jste na tom vy? Ockovane/neockovane duvod? Ja to mam tak padesat na padesat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8436
9.6.21 15:35

A máš tady minimálně padesát témat na tohle téma…  :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1788
9.6.21 15:40

Nenechám. Nemoc nechci zlehčovat, ale tuto vakcínu nechci. Jsem vděčná všem, co se nechali/nechají, díky nim se pravděpodobně my co nechceme nebudeme muset nechat. :mrgreen: udělat si test nebo napsat čestný prohlášení po samotestu, mi vrásky na čele nedělá. Takže jediné omezení platí párkrát do roka kvůli dovolené v zahraničí, což se časem dle mého taky vyklidní. Tož tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18786
9.6.21 15:44

30 let není riziková skupina…takže za mě nee…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 15:46

Jsme s manzelem 25+ a jdem zitra. Nebojime se, nase rodiny jsou uz komplet naockovani, a mimo jednoho clena co mel asi dva dny horecku a zvraceni se nic nedelo. Jasny muze se to projevit casem, ale hodne cestujeme a vyhazovat za kazdou cestu penize za pcr a mozna nekolika denni karantena to nechceme. V horizontu dvou let se chceme zacit snazit o mimco a radeji budu ockovana nez ne. A kdo vi co vymysli pro neockovane :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
16
9.6.21 15:51

Nejsem a zatím určitě nenechám. Ne že bych případnému očkování nedůvěřovala ale jakékoliv očkování hůře snáším (bývá mi špatně, migréna, teplota), takže pokud se nechám tak ne dříve než po porodu a šestineděli ale spíš až ještě později a možná nakonec vubec… podle toho jak se situace bude vyvijet. Do zahraničí cestuji výjimečně a udělat si test před tím než půjdu napr. na koncert mi nevadi takže mě to neomezuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
9.6.21 15:53

V patek jsme byli oba s muzem, mela jsem dva dny slabost, ale jinak vpoho. Mela jsem covid hned po porodu dcery a ac jsem uplne zdrava, byl to masakr, kolem nas z okruhu znamych zemrely dve zeny 47 a 52 let, sice nejaka onemocneni mely, ale nic az tak zavazneho, obe se nakazily v nemocnici, bez covidu by dnes obe zily. Nemam tohle zapotrebi, verim v mirnejsi prubeh po ockovani, a svet uz dnes je tak propojeny, ze neni mozne se trvale izolovat nekde na samote.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
9.6.21 16:01

Byla jsem ráno, nechci to a nechtěla jsem, ale vnímám to jako možnost návratu všeho do normálu a někdo se obětovat musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
9.6.21 16:06

Já jsem teď nastoupila do práce… Do školky. Takže jsem si řekla že jdu.. kdybych byla ještě na mateřské tak bych nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4025
9.6.21 16:09

Nenechám se teď očkovat. Bojím se víc očkování než Covidu. Cestování a další záležitosti oželím, resp. holt spolknu tu buzeraci kolem toho a nechám se otestovat, když budu hodně někam chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 16:11

Vzhledem k tomu, že mého očkovaného kolegu dneska s covidem odvezli do nemocnice, tak se zatím nechystám…

• Citovat
  • Nahlásit
15003
9.6.21 16:15

Nenechám, nevidím k tomu jediný důvod…za rok už bude vše v normálu a po Covidu neštěkne pes.. to ještě těch pár omezení vydržím. Dělat si testy mi nevadí, zase tak často nikde nestrašim. Očkování chrání před těžkým průběhem…až na to, že 90 procent má mírný průběh i bez očkování. Musela bych mít opravdu pádný důvod, abych do něčeho takového šla, nejen to, že si můžu jít pak sednout do své oblíbené kavárny a zajít si do bazénu bez testů :mrgreen: To mi jako důvod nestačí… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 16:18

Moc se mi do toho nechce, ale nechám. Covid jsem prodělala přes Vánoce, nyní protilátky po víc jak půl roce 16 AU/ml. Takže skoro žádné. Jsem celkem chcipacek. Měla jsem půl roku následky… Teď jsem byla na preoockovani tetanu a jeden den mi bylo příšerně..
Každopádně, kdo kolem mě má očko na covid, je zatím OK i po delší době. Určitě líp jak já po prodělání..
Spíš se bojím na podzim těch mutací. Máme dítě a nechci aby o mě přišla.. Jsem chcipak no.. :roll: :think: :nevim: Raději risknu očko, než novou mutaci v plné síle..

• Citovat
  • Nahlásit
2810
9.6.21 16:35

Nechala jsem se očkovat, viděla jsem, jak covid složil na čtvrt roku švagra (zdravej kluk o 12 mladší než já), kámošce umřeli oba rodiče v jeden týden, kolegyně v práci umřela… I když je vakcína málo vyzkoušená a virus dál mutuje, věřím, že očkování je lepší než nic…a taky trochu z lenosti (nechce se mi řešit, kam smím/nesmím bez testu a nechce se mi obhajovat před zbytkem rodiny, proč se nenechám očkovat)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
9.6.21 16:37
@Anonymní píše:
Vzhledem k tomu, že mého očkovaného kolegu dneska s covidem odvezli do nemocnice, tak se zatím nechystám…

A to ho odvezli kvůli očkování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat