OČR - jde ukončit den předem?

1145
18.12.18 07:13

OČR - jde ukončit den předem?

Ahoj holky, poprve mi dcera marodila. Po dobu pobytu v nemocnici mi vystavili neschopenku. Pak OCR. V praci se odevzdavaji podklady pro platy tento ctvrtek do 14h. Muze mi detska doktorka ukoncit OCR ve ctvrtek s patecnim datumem? Abych vse mela v poradku v terminu odevzdane? Nemuzu se ji dovolat… Diky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

32998
18.12.18 07:17

ano..muže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22651
18.12.18 07:57

U neschopenky to jde myslím tři dny (v pátek vystaví ukončení k pondělku), u očr to bude stejné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
18.12.18 09:11
@dana.dv píše:
Ahoj holky, poprve mi dcera marodila. Po dobu pobytu v nemocnici mi vystavili neschopenku. Pak OCR. V praci se odevzdavaji podklady pro platy tento ctvrtek do 14h. Muze mi detska doktorka ukoncit OCR ve ctvrtek s patecnim datumem? Abych vse mela v poradku v terminu odevzdane? Nemuzu se ji dovolat… Diky za info

Já mám pocit, ze ocr ukoncis nástupem do zaměstnání… nezůstaneš zkrátka na ocr celých 9dní :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
32998
18.12.18 09:13
@ivik21 píše:
Já mám pocit, ze ocr ukoncis nástupem do zaměstnání… nezůstaneš zkrátka na ocr celých 9dní :mavam:

tak to ano..ale mám dojem že paní chce ukončit očr v pátek, ale odevzdat lístek v práci už ve čtvrtek, ( s tím pátečním datem )…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
18.12.18 09:46
@smurfka píše:
tak to ano..ale mám dojem že paní chce ukončit očr v pátek, ale odevzdat lístek v práci už ve čtvrtek, ( s tím pátečním datem )…

Asi jo, nadpis mě zmátl… No nevím, právě, ze ocr se ukončí dnem nástupu do práce… přece nebudou chtít vyplňovat podklady, když neví, co bude zítra :think:

• Nahlásit
  • Citovat
32998
18.12.18 09:49
@ivik21 píše:
Asi jo, nadpis mě zmátl… No nevím, právě, ze ocr se ukončí dnem nástupu do práce… přece nebudou chtít vyplňovat podklady, když neví, co bude zítra :think:

tak u nás to dělá běžně..že v pátek ukončuje očr které bude končit v neděli ( nástupem v pondělí )..protože dr přes víkend nepracuje že… :nevim: takže v pátek dá datumovku s nedělí a je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
18.12.18 09:52
@smurfka píše:
tak u nás to dělá běžně..že v pátek ukončuje očr které bude končit v neděli ( nástupem v pondělí )..protože dr přes víkend nepracuje že… :nevim: takže v pátek dá datumovku s nedělí a je

Ano, lékař to jo, ale odevzdat ho den předem v práci? O to mi jde…

• Nahlásit
  • Citovat
32998
18.12.18 09:57
@ivik21 píše:
Ano, lékař to jo, ale odevzdat ho den předem v práci? O to mi jde…

Tak nevím..pokud je účetní normální tak to pošle na ossz až v pátek…jde jí spíš o to aby ona mohla zaúčtovat mzdy atd..a k tomu ji stačí potvrzení že ji do výplaty nemá počítat ještě ten pátek.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama