OČR státní zaměstnanec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
iiiv
Extra třída :D 11046 příspěvků 25.01.17 08:23
očr státní zaměstnanec

Holky nevíte jak je to s proplácením OČR u zaměstnanců policie, hasičů a celní správy? Někde jsem slyšela, že dostávají 100% platu, ale na internetu jsem k tomu nikde nic nenašla, jen že dávku očr klasicky nečerpají.

Reakce:
Elishka1
Závislačka 2873 příspěvků 25.01.17 08:26

Nemají to jinak jen při náhradě mzdy? dávky od státu by snad měli mít stejné

Elishka1
Závislačka 2873 příspěvků 25.01.17 08:36

To se týká státních zaměstnanců, ty se ptáš asi na zaměstnance ve služebním poměru (či jak se tomu říká)- státní policie, bachaři apod. - ty si to vyplácí nějak sami, s tím nemám zkušenost

msonulka
Závislačka 3737 příspěvků 25.01.17 08:47

Manžel je voják a ocr ma 100%.Ale to jsem ti asi moc nepomohla.

msonulka
Závislačka 3737 příspěvků 25.01.17 08:47

.

Martia007
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 9 inzerátů 25.01.17 08:49

@iiiv očr je 100%

iiiv
Extra třída :D 11046 příspěvků 25.01.17 08:55

@Elishka1 @msonulka @Martia007 holky děkuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >