OČR státní zaměstnanec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iiiv
Extra třída :D 10955 příspěvků 25.01.17 08:23
očr státní zaměstnanec

Holky nevíte jak je to s proplácením OČR u zaměstnanců policie, hasičů a celní správy? Někde jsem slyšela, že dostávají 100% platu, ale na internetu jsem k tomu nikde nic nenašla, jen že dávku očr klasicky nečerpají.

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2725 příspěvků 25.01.17 08:26

Nemají to jinak jen při náhradě mzdy? dávky od státu by snad měli mít stejné

Elishka1
Závislačka 2725 příspěvků 25.01.17 08:36

To se týká státních zaměstnanců, ty se ptáš asi na zaměstnance ve služebním poměru (či jak se tomu říká)- státní policie, bachaři apod. - ty si to vyplácí nějak sami, s tím nemám zkušenost

msonulka
Závislačka 3737 příspěvků 25.01.17 08:47

Manžel je voják a ocr ma 100%.Ale to jsem ti asi moc nepomohla.

msonulka
Závislačka 3737 příspěvků 25.01.17 08:47

.

Martia007
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 10 inzerátů 25.01.17 08:49

@iiiv očr je 100%

iiiv
Extra třída :D 10955 příspěvků 25.01.17 08:55

@Elishka1 @msonulka @Martia007 holky děkuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >