Reklama

Projekt Počítáme spolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vivianr
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 101 inzerátů 24.01.17 19:22
Počítáme spolu

Dobrý den, dostala jsem v rámci dotazníků Pro sebe možnost účastnit se projektu Počítáme spolu. Máte někdo zkušenost nebo je to novinka? Nerada bych se přihlásila a pak zjistila, že to je nějaký podvod. Nevidím důvod uvádět i telefonní číslo, když mi na telefon chodí kódy pro potvrzení transakce.

Reklama

Reakce:

jana kiki
Nováček 1 příspěvek 07.07.17 09:13

Dobrý den,
nedávno mi přišla možnost registrace do podobného projektu od Pro sebe - Pojišťujeme se spolu, začínám ho zkoušet. Mohla bych Vás poprosit o odkaz na registraci do Počítáme spolu? Vyzkouším a pokud bude ok, dám vědět, myslím, že to bude v pohodě, protože v projektu Pojišťujeme se spolu o tomto projektu mluví, takže nepředpokládám, že by se o něm někdo zmiňoval, kdyby to byl podvod…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama