Reklama

OČR?? Co se víc vyplatí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jajda2011
Kecalka 102 příspěvků 23.09.18 07:33
OČR??co se víc vyplatí

Chtěla bych poradit. Jsem zaměstnaná. Co se mi více vyplatí? Od zítra musím jít se synem na OČR. Nevím jestli si ho mám nechat napsat od pondělí do čtvrtka 27.9., když je v pátek svátek anebo si ho nechat napsat do konce týdne?
Poradíte mi někdo vůbec se v tom nevyznám děkuju za radu

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5999 příspěvků 23.09.18 07:37

@Jajda2011 očr je placeno max 9dnu. A je to redukovany denní základ z hrubé mzdy 60%.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 23.09.18 07:49

@Jajda2011 obecně vždycky s víkendem. Pokud nepůjdete na kontrolu další pondělí, pak je tvůj dotaz bezpředmětný. :)

Lulinka21
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 08:10

Musela by ste ostat doma aj v pondelok

nozu
Extra třída :D 11559 příspěvků 23.09.18 08:34

délka spíš bude záležet na zdravotním stavu dítěte a ten posoudí až lékař. Takže uvidíš, kdy půjdete na kontrolu a podle toho bude délka OČR. Obecně se víc vyplatí protáhnout to na víkend. Ale svátky jsou zase myslím placeny v některých případech víc než klasický pracovní den. To si musíš spočítat sama dle své výplatnice.

vulpes
Kelišová 5007 příspěvků 23.09.18 11:14
@Lulinka21 píše:
Musela by ste ostat doma aj v pondelok

nemusela. Proč?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >