OČR?? Co se víc vyplatí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jajda2011
Kecalka 102 příspěvků 23.09.18 07:33
OČR??co se víc vyplatí

Chtěla bych poradit. Jsem zaměstnaná. Co se mi více vyplatí? Od zítra musím jít se synem na OČR. Nevím jestli si ho mám nechat napsat od pondělí do čtvrtka 27.9., když je v pátek svátek anebo si ho nechat napsat do konce týdne?
Poradíte mi někdo vůbec se v tom nevyznám děkuju za radu

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 23.09.18 07:37

@Jajda2011 očr je placeno max 9dnu. A je to redukovany denní základ z hrubé mzdy 60%.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 23.09.18 07:49

@Jajda2011 obecně vždycky s víkendem. Pokud nepůjdete na kontrolu další pondělí, pak je tvůj dotaz bezpředmětný. :)

Lulinka21
Povídálka 12 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 08:10

Musela by ste ostat doma aj v pondelok

nozu
Extra třída :D 11759 příspěvků 23.09.18 08:34

délka spíš bude záležet na zdravotním stavu dítěte a ten posoudí až lékař. Takže uvidíš, kdy půjdete na kontrolu a podle toho bude délka OČR. Obecně se víc vyplatí protáhnout to na víkend. Ale svátky jsou zase myslím placeny v některých případech víc než klasický pracovní den. To si musíš spočítat sama dle své výplatnice.

vulpes
Kelišová 5054 příspěvků 23.09.18 11:14
@Lulinka21 píše:
Musela by ste ostat doma aj v pondelok

nemusela. Proč?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >