Od 12. 7. nic

Anonymni
28.9.07 21:44

od 12.7. nic

Ahojky holky, mám takový problém, který nevím jak řešit. Poslední MS byla 12.7,, od té doby nic. Před třema týdnama jsem byla u doktora a ten mi řekl, že je vše v pořádku, napsal mi HA a šla jsem. Jelikož jsem měla zápal plic, řekl mi že se to může stát, že se to opozdí. Dělala jsem si asi před 15 dny TT, ale byl negativní a menstruace stále nic. Nevím čím to, jen vím, že doktor mi nedělal ani ultrazvuk ani krevní test, netušim z čeho usoudil, že jsem v pořádku. A nebo jestli to souvisí s tím, že jsem teď pár kilo přibrala a jsme silnější? Mám pocit že jsem úplně hloupá holčička, i když už mám jedno dítě, tak teď jsme jak v Jiříkově vidění. Nebo ais změním doktora, co si o tom mylsíte. dík

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1293
29.9.07 01:22

Ahoj,
kamarádka na tom byla podobně. Nevzal krev, neudělal UTZ, jen prohmatal, a dokonce jí řekl, že je to zánět vaječníků (zvětšenou dělohu považoval za zanícený vaječník), a ještě jí na to dal nějaký humusácký léky, který naštěstí nebrala, protože stále ještě brala v úvahu možnost (narozdíl od doktora), že je těhotná,a taky že byla těhotná. A test // měla taky negativní.
Tím nechci říct, že jsi nutně těhotná, ale když tu možnost nevyloučil ani UTZ ani krevním testem, tak nechápu, z čeho bere tu jistotu…
zkusila bych jiného doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
29.9.07 13:33

Ahoj,

ja bych zmenila doktora, protoze doktor, ktery ti pri nejasnostech neda treba ani vyvolavaci injekci (bud potom prijde MS nebo to naopak podpori tehu) nebo neudela krevni test je nejaky divny…

Nekdo ty dve carky proste nema a stejne je tehu. Zalezi na citlivosti testu, atd…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5444
29.9.07 15:16

Milá anonymní, Tvého lékaře bych s prominutím poslala do …, protože mi jako rozum nebere, že Tě vlastně nevyšetřil…asi těhotná nejsi (i když kdo ví :wink: ), nicméně může to mít různé důvody, proč se Ti MS opozdila a jeho chování považuju za děs běs…Jak psaly holky, šla bych k jinému. Taky nechápu, že Ti nedal vyvolávačku…respektive bych očekávala, že Ti udělá aspoň UTZ a podívá, jestli je vše v pořádku. Bych mu sebrala okamžitě jeho diplom!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
24.10.07 02:53

Ahojky…
Mela jsem stejny problem jako ty…na zacatku 2006 jsem najednou prestala dostavat MS…delala jsem si ruzne testy i u doktora a tehotenstvi neukazovali…byla jsem i na ultrazvuku a ten taky nic :?
Nakonec me ma doktorka poslala k psychiatrovi ze pry je to psychicke :roll:
Nez jsem se objednala tak jsem si udelal jeste jeden kontrolni test.....a pozitivni…otehotnela jsem ale po tom zo se 3 mes. nedostavila zadna ms a duvod pro to jeste neznam..... :?
Nedavno jsem se docetla o jistym pco syndromu a ten mi toho dost vyjasnil.

Tak jestli jeste budes testovat tak preji hodne stesti.....a nezoufej…me se 2 carecky objevily az pomalu v 8 tt :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.15 20:43

Holky poradite mi poslední měsíčky 17.7 odte dobi nic test negativní, mám citlivá prsa, bolí mě podbřišku, jsem unavená a hlavně se cítím stále mokrá ;) necitim se vůbec dobře jinak bolest v podbřišku je již delší dobu, poradite mi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6108
14.9.15 20:44

@Simona29 No asi dojít na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.15 20:47

@Karleon mám to trochu složitější obvolala sem několikrát doktory jelikož můj před 3mesici zemřel tudis žádného zatím nemám unas v km je již obsazeno budu muset do nemocnice na vyšetření :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Chocoloco2
14.9.15 20:49
@Simona29 píše:
@Karleon mám to trochu složitější obvolala sem několikrát doktory jelikož můj před 3mesici zemřel tudis žádného zatím nemám unas v km je již obsazeno budu muset do nemocnice na vyšetření :kytka:

Tak jdi na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
14.9.15 20:53

@Chocoloco2 :mavam: zitra už tam půjdu nemůžu to oddalovat sednu ráno na autobus a zajdu tam :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21752
14.9.15 20:55

@Simona29 Nechápu smysl opětovné zakládání téhle diskuze - už jednou jsi ji založila, aby ses dozvěděla, že když máš problém, musíš k doktorovi. Potřebuješ to napsat anglicky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.15 21:24

Jednou mas MS 14. jednou 15. a jednou 17.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12970
15.9.15 08:51

Dobrý den,

ani do zapálené diskuse nepatří vzájemné invektivy. Mějte to prosím na paměti.

Děkuji a přeji pěkné ráno :mavam:,
admin Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama