Reklama

OD KDY ČAJ PRO DOSPĚLÉ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maleva
Stálice 64 příspěvků 14.09.09 19:39
OD KDY ČAJ PRO DOSPĚLÉ?

Ahojky!Malému už brzy bude rok. Od kdy se tak můžou používat ovocné čaje, třeba zn. Pickwick aj.? Děkuji

Reklama

Reakce:

Maggie_
Kecalka 154 příspěvků 14.09.09 19:49

já jsem dávala od roka ovocné..

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 14.09.09 20:00

No u nás se razí pravidlo, že normální černý čaj nebo pravý ovocný je bez problémů, ale ten granulovaný bych fakt nedávala ani z donucení. To je jen bílý cukr a chemie. Pickwick nebo Teekanne má široký sortiment, jinak sypaný čený nebo rozumný sypaný ovocný je taky v pohodě. Jen bacha na černé čaje s ovocnou příchutí :?

vulpes
Kelišová 5016 příspěvků 14.09.09 22:08
janine24 píše:
No u nás se razí pravidlo, že normální černý čaj nebo pravý ovocný je bez problémů, ale ten granulovaný bych fakt nedávala ani z donucení. To je jen bílý cukr a chemie. Pickwick nebo Teekanne má široký sortiment, jinak sypaný čený nebo rozumný sypaný ovocný je taky v pohodě. Jen bacha na černé čaje s ovocnou příchutí :?

Janine, proč bacha na ty ochucené černé? To mě zajímá, pro sebe je používám hodně, i ochucené zelené. Myslela jsem, že to je vpoho, že jen do čaje je přisypán základ ovocného čaje (ibišek, šípek, jablka, pomeranč. kůra…) + nějaké ty bylinky a kytky (heřmánek, chrpa,…) a třeba něco navíc (kakaové slupky, kuličky pepře, pražená rýže…)
Na co si mám teda dát pozor případně u dítěte?
 Dík

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 15.09.09 08:06

Tak ten cernej ovocnej by me taky zajimal proc pozor? 8O

A jinak my taky tak od roka uz davame normalni ovocne caje co pijeme s manzelem (mame nejake pickwick, teekanee, a par sypanych).Jenom pri nemocech delam bylinkovy.
A zeleny bych diteti asi nedavala vubec (ani tomu svymu petiletymu), pac ty maji povzbuzujici ucinky a toho se trochu bojim, ze by je to moc rozhodilo.

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 15.09.09 08:31

Tak my taky od roka,dáváme ovocný čaje,s černým jsem opatrná,aby prcek neměl zácpu a se zeleným jsem taky opatrná kdysi jsem někde četla,že by se neměl moc často a ve velkém množství,že cosi obsahuje,tak dávám jen občas na prostřídání,gra­nulované nedělám,popř. dětské a nebo slabou šťávu. :wink:

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 15.09.09 08:35

Černý s ovocnou příchutí v sobě má většinou víc chemie než ovoce, takže proto. S ibiškem má spousta lidí problém a zrovna tak v případě ochucených zelených. Zelený s citronem většinou citron vůbec nepotkal, takže bych si radši do normálního zelenýho nakapala pár kapek citronu :wink:

anulinda
Povídálka 15 příspěvků 15.09.09 13:01

ja jsem davala klasicke caje sem tam uz od pul roku.ale jen mirne osladila.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >