Od kdy polštář

2073
4.12.07 13:07

Od kdy polštář

Ahoj holky,
vzdy jsme si rikala, ze pokud mozno nebudu polstar do postylky davat co nejdele…
No a ted mam nasledujici problem. Polstarek zatim nedavam, vzdy ho polozim do postylky a prikryji dekou - no a pokazde mi usne tak, ze je odkryty a deku ma pod hlavickou, no a i kdyz deku opatrne vyndam a dam ji na nej - tak za chvili zase lezi na ni.
Tak jsem premyslela, ze by to mozna vyresilo dat mu polstarek, ze by si ho dal pod hlavicku a deku nachal na sobe, ale zase se bojim, abych mu tim nejak neuskodila.
No ikdyz na druhou stranu ma usinat s polstarkem pod hlavou nebo dekou :-)
Diky
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1942
4.12.07 13:40

ahojki, já holce dala polštářek nějak krátce před prvními narozeninami,,,,, takový spíš placatější, né moc naducaný, a bylo to v pohodě. Začala mi s ním i líp spát, najednou ze dne na den či spíš z noci na noc se mi přestala budit…od tý doby spím celou noc. No ale to asi není tvůj problém,,,,každopádně v tomhle věku se polštářku neboj, to už je v pohodě. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
4.12.07 13:58

Ahoj,
my jsme polštářek dali asi kolem 1,5 roku. Malej si cpal pod hlavu plínu chumtačku a tu hlavu měl na ní tak nepřirozeně zkroucenou. Nebo když spál s náma, tak vždycky lezl na můj polštář, i když jsem mu ho odtahovala od středu co nejdál. Polštář máme taky spíš placatý, ale možná mu to stačí. Na noční buzení to moc vliv nemělo, ale aspoň nespí křivo.
mava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
4.12.07 15:37

Tak Honzik spi na polstari od narozeni, spi s nama v posteli, takze lezi na nem polstari. Usina v postylce a po nocnim kojeni je uz u nas a v postylce, ted spi vetsinou taky na perince.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.07 17:03

mě dr říkala že od roka se polštářek muže dát pokud ho dítě vyžaduje :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
4.12.07 22:48

Homzík když spí s nama v posteli (občas), tak se cpe pořád za mnou na polštář. kolem roka a půl se v noci pořád budil, tak jsem mu dala můj polštář a byl klid. Od té doby spí zase celou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama