Od kdy syrová červená řepa?

pet p
24.9.21 10:31

Od kdy syrová červená řepa?

Máte prosím zkušenost od kdy dítěti syrovou červenou řepu?
Díky za odpovědi.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.9.21 10:36

Myslíš vařenou, nebo mu fakt chceš dát syrovou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
24.9.21 10:42

Syrovou? To se snad ani nedá syrové jíst ne? Uvařené nebo naložené, ale syrová je tvrdá a „kostnatá“ :nevim: Vařenou v podstatě od začátku příkrmů, děti jí milovaly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15602
24.9.21 10:45
@pet p píše:
Máte prosím zkušenost od kdy dítěti syrovou červenou řepu?
Díky za odpovědi.

Fuj :poblion: :poblion:
Proč chceš tomu malému chudákovi dávat syrovou řepu?
Je to dítě, ne morče … :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77497
24.9.21 10:54
@pet p píše:
Máte prosím zkušenost od kdy dítěti syrovou červenou řepu?
Díky za odpovědi.

syrovou červenou řepu snad nejí nikdo, natož dítě  8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13112
24.9.21 11:11

Ovsemze syrova repa se da jist, neni treba se divit nebo zvracet. Je pravda, ze je tvrdsi, takze se strouha nebo kraji na tenke platky, ja z ni delam treba vyborny salat s jablkem.
Diteti bych ji dala syrovou, az ji proste ukouse :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
pet p
24.9.21 11:34
@Žižkovská žena @unuděná @stinga Tak já jím syrovou červenou řepu úplně běžně, normálně nakrájím na talíř společně s jinou syrovou zeleninou jako paprika, okurka, kedlubna apod. Ze syrové červené řepy se dá dělat např. dělat i salát - nastrouhá se, přidá se trochu oleje, soli, okyselí se. Většinou vybírám bio a menší kusy, tvrdostí je to srovnatelné s kedlubnou. Jo a červená řepa patří ke sladším druhům zeleniny a dítěti si myslím, že bude chutnat.
@větvička1 Ono ji to zajímá, jak to vidí u mě na talíři. Tvrdé už kouše docela v pohodě, tak jí to někdy zkusím dát.
@Šmoulice píše:
Fuj :poblion: :poblion:
Proč chceš tomu malému chudákovi dávat syrovou řepu?
Je to dítě, ne morče … :roll:

Velice podnětný příspěvek :-)

  • Citovat
  • Upravit
pet p
24.9.21 11:36

A ještě jeden tip - chleba namazaný lučinou a na to velmi tenký plátek syrové červené řepy.

  • Citovat
  • Upravit
pet p
24.9.21 11:38

@stinga Asi nejsem sama, kdo jí syrovou červenou řepu :-) https://www.toprecepty.cz/…ervene-repy/

  • Citovat
  • Upravit
Ou
24138
24.9.21 12:02

Pokud ji chce ochutnat, tak ať si ji dá, není v tom nic škodlivého, není nijak nadýmavá, ani nemá žádné závratné množství vlákniny. Je to jen taková mrkev, co víc barví.

A jo, je za syrova moc dobrá, byť tepelným zpracováním se posílí její přirozená sladkost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1554
24.9.21 12:50

Můžeš kdykoliv ale hlavně bezpečně, takže stejně jako všechno tvrdé syrové, třeba jablko taky, nakrájet na teňounké plátky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
601
24.9.21 15:14

Proč by se nejedla, třeba mrkev s jablkem a řepou je super

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin