Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Syrovou? To se snad ani nedá syrové jíst ne? Uvařené nebo naložené, ale syrová je tvrdá a „kostnatá“
Vařenou v podstatě od začátku příkrmů, děti jí milovaly.
@pet p píše:
Máte prosím zkušenost od kdy dítěti syrovou červenou řepu?
Díky za odpovědi.
Fuj
![]()
Proč chceš tomu malému chudákovi dávat syrovou řepu?
Je to dítě, ne morče … ![]()
@pet p píše:
Máte prosím zkušenost od kdy dítěti syrovou červenou řepu?
Díky za odpovědi.
syrovou červenou řepu snad nejí nikdo, natož dítě ![]()
Ovsemze syrova repa se da jist, neni treba se divit nebo zvracet. Je pravda, ze je tvrdsi, takze se strouha nebo kraji na tenke platky, ja z ni delam treba vyborny salat s jablkem.
Diteti bych ji dala syrovou, az ji proste ukouse ![]()
@Šmoulice píše:
Fuj![]()
Proč chceš tomu malému chudákovi dávat syrovou řepu?
Je to dítě, ne morče …
Velice podnětný příspěvek ![]()
A ještě jeden tip - chleba namazaný lučinou a na to velmi tenký plátek syrové červené řepy.
@stinga Asi nejsem sama, kdo jí syrovou červenou řepu
https://www.toprecepty.cz/…ervene-repy/
Pokud ji chce ochutnat, tak ať si ji dá, není v tom nic škodlivého, není nijak nadýmavá, ani nemá žádné závratné množství vlákniny. Je to jen taková mrkev, co víc barví.
A jo, je za syrova moc dobrá, byť tepelným zpracováním se posílí její přirozená sladkost.
Můžeš kdykoliv ale hlavně bezpečně, takže stejně jako všechno tvrdé syrové, třeba jablko taky, nakrájet na teňounké plátky.
Máte prosím zkušenost od kdy dítěti syrovou červenou řepu?
Díky za odpovědi.