Od koho koupit pozemek?

Anonymní
22.2.16 12:14

Od koho koupit pozemek?

Jsem v téhle oblasti naprostý zelenáč, tak třeba někdo poradí..Jde o to, že bych si chtěla koupit stavební pozemek v určité obci. Projela jsem všechny realitky a prodává se tam pár pozemků. Udivuje mě to, protože obec je dost velká a zalesněná. Je možné, že víc pozemků tam na prodej není? Kam se obrátit? Neprodává třeba něco obec nebo kraj? Vůbec netuším, koho a kde se ptát.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58486
22.2.16 12:20
@Anonymní píše:
Jsem v téhle oblasti naprostý zelenáč, tak třeba někdo poradí..Jde o to, že bych si chtěla koupit stavební pozemek v určité obci. Projela jsem všechny realitky a prodává se tam pár pozemků. Udivuje mě to, protože obec je dost velká a zalesněná. Je možné, že víc pozemků tam na prodej není? Kam se obrátit? Neprodává třeba něco obec nebo kraj? Vůbec netuším, koho a kde se ptát.
úplně jednoduchý, nahlédni do územního plánu, poptej se přímo na úřadu, zda něco nemají nebo neprodávají. To, že je obec velká neznamená, že je tam moře stav. pozemků.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
protection
22.2.16 12:31
@Anonymní píše:
Jsem v téhle oblasti naprostý zelenáč, tak třeba někdo poradí..Jde o to, že bych si chtěla koupit stavební pozemek v určité obci. Projela jsem všechny realitky a prodává se tam pár pozemků. Udivuje mě to, protože obec je dost velká a zalesněná. Je možné, že víc pozemků tam na prodej není? Kam se obrátit? Neprodává třeba něco obec nebo kraj? Vůbec netuším, koho a kde se ptát.

Zajdi si na obec, my kupovali taky ve velké obci a měla na prodej 3 pozemky…

• Nahlásit
  • Citovat
722
22.2.16 12:34

Velká obec automaticky neznamená hodně pozemků, takže jich tam opravdu víc k prodeji nemusí být. Ne všude lze stavět, existuje něco jako územní plán, který toto reguluje. No a taky to může být tím, že místní si svoje pozemky drží a prodat nechtějí. Jak psaly holky, zajdi se zeptat na obec a řeknou ti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.16 12:50

U nás se ted prodal poslední pozemek od obce. Od soukromníka není k mání žádný.

• Nahlásit
  • Citovat
5981
22.2.16 13:17

Náhled do územního plánu v téhle chvíli není k ničemu.
Spíš bych se poptal v hospodě, u kadeřnice, na místním úřadě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama